ZUNO - banka, kde všechno zařídíte online


Vydáno: 21.04.2016 | Aktualizace: 21.04.2016

zunoZUNO Bank věří, že bankovní systém může být provedeno v inteligentní a intuitivní pro člověka, jednoduchým způsobem.
ZUNO je alternativou k neprůhledných, těžko platit, tradičním bankovním službám. Nenajdete malá písmena nebo skryté podmínky v našem hlavním smlouvy. Věříme, že v jednoduchosti, což se odráží v naší jednoduchý na používání on-line a mobilního bankovnictví, stejně jako v našem provozním modelu s nízkými náklady. To znamená, že můžeme nabídnout své služby zdarma nebo za velmi nízké ceny, a můžete ušetřit peníze s námi. Víme, že nejlepší bankou pro vás je ten, který si všimnete alespoň a strávit nejméně množství času vyhotovení úvěrové služby.
V současné době pracujeme na Slovensku av České republice.
Podle našeho názoru, přímé bankovnictví jsou banky 21. století. Nyní ZUNO byla zahájena, aby vyhovovaly potřebám moderních lidí, kteří mají rádi jednoduchost a kteří používají internet jako jejich přirozeném prostředí.
Jsme odhodláni poskytovat svým zákazníkům snadno použitelné online bankovnictví, jednoduchou sadu produktů, které slouží Vaše bankovní potřeby, které přicházejí za dobré ceny, aniž by malá písmena nebo skrytých podmínek.
Upřímně řečeno, když byl v poslední době jste šel do pobočce banky zaplatit účet za telefon? Po dlouhou dobu, ne? ZUNO chce, abyste se zabývali vše, co potřebujete od banky, sedí pohodlně na gauči - nebo v jakémkoli jiném místě podle své volby. Větve ZUNO docela globální. Zákazník stačí mít jakékoliv mobilní zařízení s připojením k internetu, a to může udělat bankovní transakce.
Bankovní obchody s bankou ZUNO jednoduché a pohodlné. ZUNO chápe, že můžete očekávat více z vaší banky, než uložit své peníze. Jsme transparentní - což znamená, že budete vždy vědět, co platíte. ZUNO je zaměřen na využití nejnovějších technologií a nabízí nejkomplexnější bezpečnostní opatření, takže se můžete spolehnout na nás, aby vaše Online nebo mobilního bankovnictví. Vaše peníze jsou vždy v bezpečí s námi.