Zrušení úvěrových poplatků


Vydáno: 21.11.2016

Není to tak dávno, Nejvyšší soud rozhodl zrušit všechny české banky nabíjení provize. Většina bank souhlasit se vrátit peníze, protože jiný způsob, zatímco oni nebyli. Nicméně, jakmile prvních poruchy spánku vlna, banky opět začaly uzavírat smlouvy o půjčce doložek poplatku. Je třeba poznamenat, že když se odkazuje na rozhodnutí soudu vynesen rozmanitost.

Tak, mnoho oblastí v České republice čelí problému bankovních poplatků při vydávání úvěrů. Prohlašuje, že prohravalysya pak vyhrál. Mimochodem, v regionech s nižším populace tvrdí, byly ve svůj prospěch spokojený téměř 90% dlužníků, a prostředky vyplacené jako provize vrácena. Ale čím víc město nebo obec, tím větší je zde vyhrál affairs bank. Jaký je důvod, obtížně vysvětlitelné, ale faktem zůstává.

Mnoho občanů, které se vztahují k okresnímu soudu prohrál, ale oni sklonili zbraně, a zpracuje se s novým reklamace vyššímu soudu. Musím říci, že ve většině těchto případů soud postavil na stranu je dlužník.

Nezapomeňte, že tři roky po podpisu smlouvy o půjčce, v závislosti na promlčení, může dlužník požadovat, aby banka mohla vrátit prostředků vyplacených ze strany dlužníků, jako provizi za úvěr. K tomu, psát písemné prohlášení do banky požadující náhradu. Banka má 10 dní na to, aby odpověď odmítnutí uspokojit vaše požadavky. Pokud během 10 dnů přijde odmítnutí, aby vyhovoval vašim požadavkům, nebo banka není odpovědná vůbec, můžete bezpečně zacházet nárok na soudu. Nezapomeňte, že tvrzení by měla být zaměřena na soud kopii dopisu adresovaného banky (která není zodpovězena nebo odmítnuto), kopii úvěrové smlouvy, doklady prokazující, že Komise byla zaplacena.

Mnoho klientů bank se domnívají, které se vztahují k soudu vrátit provizi, je zbytečné, protože čas a námahu strávený na proces nebude stát jim peníze, které v konečném důsledku vrátit. Navíc zákazníci nechtějí kazit vztahy s bankou v očekávání další spolupráci v oblasti úvěrů. V každém případě boj o svém právu či nikoli, rozhoduje každý na vlastní pěst.