Způsoby, jak získat peníze, aniž by jít do banky


Vydáno: 12.01.2017

Banky - je, samozřejmě, nejpopulárnější a hlavními věřiteli. Mají širokou škálu od malých spotřebitelských úvěrů na peněžní prostředky k cíli nabídky na koupi domů nebo auto. Ale to připočítá české banky nejsou vždy vhodné pro dlužníky, a navíc nejsou vždy k dispozici. Důvody, pro které člověk chce půjčit peníze, věřitel hledá alternativu lze nastavit. Ale obvykle vše záleží na požadavcích banky. Že je skutečnost, že i přes zdánlivou dostupnosti, banky i nadále utáhnout úvěrové politiky. A pak, oni získat úvěr se stává stále obtížnější. Navíc, ne všechny z nich nabízejí pohodlné. Určitě můžete získat kreditní kartu, ale to není vše k dispozici prostřednictvím navržených požadavků na banky. Také si to v noci nebo při v jiném městě není možné. Tyto obtíže byly impulsem pro změnu na úvěrovém trhu v České republice. Co dělal výběr pro spotřebitele.

Takže pokud budete potřebovat peníze a banka "zmizí", můžete si vybrat z následujících možností:

soukromých věřitelů;
mikrofinančních organizací;
Pawnbrokers -, kteří půjčují peníze pouze na bezpečnosti obchodovatelného majetku.
Půjčky od soukromých osob

Soukromých věřitelů obvykle také volal lichváři, ale s moderním nádechem, který zní jako P2P půjček. Že půjčky mezi jednotlivci rovnat.

Najít tyto nabídky můžete:

na vývěskách na internetu;
reklama v novinách;
přes přítele;
prostřednictvím úvěrových makléřů.
Navíc, tento způsob půjčování širokou škálu podmínek, příležitostí k osobnímu kontaktu mezi stranami dohody. Nevýhodou je vysoký podíl podvodů.

Mikroúvěry MFI

IFI - non-bankovní úvěr struktura (mikrofinancování organizace), které se specializují na poskytování úvěrů fyzickým osobám. Pro vypůjčených malých množstvích natolik, aby se vztahují na společnosti a předložit pas. Další velikosti jsou k dispozici po potvrzení bonity úvěrů. Někdy může být potřeba kauci. Výpůjčky od 1. dne do jednoho roku.

Práce MFI jako prostřednictvím sítě kanceláří, protože tam jsou online společností. Poslední Celý proces registrace převedena na internetu. Doba ceny a může trvat od 30 minut do několika dnů. To vše závisí na množství nikdo nechce půjčit.

Lombardi

Je to věřitelé, kteří dávají úvěry na dobu určitou, ale ostraha majetku, který ve svém odhadu, je kapalina. Je třeba poskytnout zajištění. Ale výhodou této metody pro získání úvěru, který jako kolaterál lze přijmout, jiná aktiva:

zlato nebo jiné kovy na šrot;
klenoty;
stříbrná;
zařízení;
strojní zařízení; koberce;
jiné hodnoty.
Celkové úvěry zřídka překročí 50% z odhadní hodnotou zajištění. Chcete-li získat pas a potřebné dokumenty pro účely zajištění (pokud spotřebiče nebo auto). Rychlost provedení závisí na formě zajištění, ale obvykle od několika minut do několika hodin.