10 způsobů, jak ušetřit na úvěr


Vydáno: 27.10.2016

Nejlepším způsobem, jak ušetřit peníze na úvěr - to nevezme. Nicméně, v některých případech, žádný úvěr nemůže dělat: to může trvat k bydlení, léčby nebo vyvlastnění.

1. Méně hold.

Mnoho rzhiteli českých úvěry jsou pro rychlé nákupy. Například, chci si koupit velkou lednici nebo garáž pro auto vedle domu. Je-li skutečná věc potřebuje lépe se připravit na jeho nákup v předstihu. To lze provést pomocí úspor. Čím více máte peníze na zálohu - čím méně mají vzít a zaplatit za úvěr.

Například nemají dostatek opravit 100 tis. Kč. Posuňte jej po dobu několika měsíců. Vydělat nejméně 30-50 tis. Kč a zbývající částka bude mít banky. Přeplatek procent z 50 tisíc. Kč. je dvakrát méně než 100.000. korun.

2. Splatit před plánovaným termínem.

Někteří dlužníci raději získat úvěr na dlouhou dobu, že měsíční platba byla nižší. Oni lukrativní možnost pro takovou záchrannou síť. Ale ať už byla doba úvěru - nejlepší způsob, jak ji zachránit - se co nejdříve vrátit peníze. To lze provést pomocí částečného předčasného splacení úvěru.


3. Vždy platit pravidelně.

Co bys poskytnuté úvěry, prospěšné pro striktně dodržovat smlouvy, a to přinejmenším, aby se měsíční platby bez prodlení. Upřímně po podmínkami dohody s bankou, vytvořit dobrou úvěrovou historií. To znamená, že příště může být nabídnuta příznivější podmínky úvěru.

Odložení plateb nebo odmítá vrátit dluh - můžete dostat zákaz cestování do zahraničí, zatýkat vlastní majetek, placení pokut a neschopnost získat úvěr v budoucnu.

4. Vyberte si úvěr s minimálním přeplatek.

Česká republika má velký počet bank, ale mnoho žádat o úvěr pouze nejznámější, kde ceny jsou vyšší. Lidé se bojí malých bank, protože mohou odejmout licenci. Ve skutečnosti to nebude nic měnit - prostě muset vrátit půjčku do jiné banky za stejných podmínek.

Ideal - porovnání úvěrových podmínek v různých institucích a při výběru banky, kde bude přeplatek menší. Najít nejvýhodnější nabídku na několika sekundách se úvěrovou kalkulačku. Stačí zadat požadované množství a lhůtu splatnosti - a máte seznam nejziskovějších nabídek na trhu.

5. Pomocí splátky.

Chůze do obchodů, je to těžké odolat nákupy. Pokud existuje něco atraktivní, ale peníze nestačí, zástupci bank jsou připraveni během několika minut poskytnout úvěr. Upřímně, oni se liší: s minimálním přeplatku, drahé nebo povinného pojištění v zaokrouhlenou sumu. Tam jsou často odloženy návrh, který nevyžaduje dodatečné platby. To znamená, že můžete získat úvěr, podmínky, za nichž bude úložiště sleva na výši úroků, které skutečně platit tolik.

6. Použijte kreditní kartu.

Kreditní karta - je nejen drahé půjčky, pro kterou budete platit 40% ročně, ale také získat peníze zdarma. Kompatibilita je velmi jednoduchý:

je třeba vzít v bezhotovostní formě, která je zaplatit za nákup kartou (k výběru hotovosti z bankomatu účtováno velký poplatek);
setkat s návratem půjčky bezúročné období, často až 55 dní (přesný čas poznat bankovní specialista telefonicky);
i lhůta, aby se minimální platbu stanovenou bankou každý měsíc v závislosti na množství použitého (pokud jste zapomněl platbu, banka zruší doba odkladu a pak musí platit v plné výši).
Tak můžeme vzít libovolnou částku v rámci úvěrového limitu a ne platit úroky na použití peněz.


7. Buy pojištění.

Někdy nákup pojištění je výhodné, protože při koupi politiku Bank nabízí nižší úrokové sazby z úvěrů. Ale ne slepě řídit se pokyny zaměstnanců bank, protože nabízejí drahé možnosti pojištění.

Každá banka akreditované několika pojišťoven, kde jsou ceny výrazně odlišné. Ušetřit velké množství může být také při výběru nejvýhodnější nabídky. Musíte zavolat dotazem pojišťovny pro výpočet hodnoty svých služeb. Jakmile jste našli lukrativní možnost - koupit politiku on-line nebo prostřednictvím úřadu, vytvořit kopii a nechte jej provést půjčku.

8. Vyberte diferencované platby.

Ne každý ví, že existuje několik platebních možností: diferencované a annuyitetnyye. Diferencované platby klesá s každým dalším měsícem a annuyitetnyye - stejné veškeré platby času. Matematické výpočty říkají, že příznivého jsou diferencované platby.

9. Získat daňový odpočet.

Každý může dostat od státu 13% z částky zaplacené při koupi nemovitosti. Také daňová kontrola vrátí 13% úroků z hypotéky.

10. Pak se mzdové banku.

Téměř všechny jsou vypláceny na bankovní karty. Bank vidí částky, které jsou na mapě a posouzení finanční situace svých zákazníků. Z tohoto důvodu finanční instituce může nabídnout úvěr za nejvýhodnějších podmínek. Je pravidlem, že zaměstnanci bank a nabídnout sám volají úvěr nebo zasílat informace pomocí SMS zpráv. Pokud potřebujete půjčku - to je především styku banka ke kartě je doplněn platu zaměstnavatel.