Změny úrokových sazeb v českých bank


Vydáno: 24.01.2017

Po dlouhou dobu se roční sazba z bankovních úvěrů jsou příliš vysoké. To znamená, že počet úvěrových obchodů výrazně snížila. Dnes je situace v české ekonomice postupně pevná a finančních institucí možnost snížit úrokové sazby

Změny v hypotečních úvěrů


V uplynulém roce 2016 Česká národní banka provádí dvakrát snížení refinanční sazbu, která nemůže ovlivnit sazby bank. Na podzim loňského roku, obytná průměrná sazba poklesla o 3%. Nicméně, tyto změny nebyly dosud ve všech českých bankách.

Mezi finančními institucemi, které měly změnit poté, co regulátor provést úpravy ve svých úvěrových programů hypotečních patří: Seska-spotitelna, Sommerzbank, ČSOB, Equa-Bank.

Změny v automobilovém úvěrů

Dnešní automobilový dohody úvěrování byly levnější, než nabízí právě před dvěma měsíci. Aktualizované úvěrové programy umožňují všechny stejné kupovat auta zahraniční i domácí, ale nyní jsou tyto úvěrové programy jsou prospěšné pro dlužníky. V průměrných sazeb na peněžním trhu avtossud pokles byl 0,3%. Ve srovnání s počátkem roku, roční procentní celkem snížila o 1,22%, v automobilové půjčky ušetří značné množství peněz.

Převážně příznivé podmínky pro české banky jsou ochotny půjčovat nové dopravní jen proto, aby dlužníkům není vždy zajímavé. Když je člověk plánuje uspořádat dohodu o koupi ojetého vozidla úvěr, v tomto případě, podívejte se směrem k nabídce českých bank, které nabízejí růst ve výši 14,5%. Nicméně, v takové dohodě má své vlastní charakteristiky - nabídnout k dispozici se objeví pouze při nákupu cizí vyrobené vozidlo.

Navzdory skutečnosti, že hospodářská situace stala více či méně v klidu finanční instituce nechtějí jít o příliš velké riziko, a proto rozeznat hypotéky a půjčky na nákup osobní dopravy pouze Kč.