Změna názvů a úvěry


Vydáno: 11.10.2016

V některých případech - když se manželství nebo jeho rozpuštění - můžete změnit název. V případě potřeby může někdo změnit nejen jméno, ale i správné jméno a patronymic. Někdy toto je děláno pro libozvuku nebo z rodinných důvodů, a někdy i dlužníci se snaží použít tuto techniku vyhnout odpovědnost za své dluhy. Jak bude změna datových a pasové podrobnosti osobním vztahu s bankou?


Úvěry změnou jména.
Když úvěr na ruce a má v úmyslu změnit název, jako je například změna stavu rodina, je třeba se připravit na určité postupy. Je dobré číst další kapitolu dluhu a rozvodu.

Co dělat s úvěrů změnou jména:

V případě spotřebitelských úvěrů je třeba přinést nový pas do banky, napsat prohlášení a obnovit úvěrové smlouvy. Vše rychle a bez zbytečných pohybů těla.
Autem úvěry jsou mnohem obtížnější - musí nutně provádět změny nejen v úvěrové smlouvě, ale také v dohodě o zabezpečení vozu a změnit název na řidičský průkaz, PTAs, osvědčení o registraci pro vozidlo, jakož i v pojišťovnictví. Teprve pak nebude mít žádné problémy v bance.
Dostupnost hypoték při změně příjmení ohrožuje nejen, že je třeba kontaktovat banku, ale také k obnovení smlouvy o hypotéky, a poté jej zaregistrovat v novém Rosreestra, který zachycuje všechny realitní transakce. Opět by neměl zapomenout na pojištění pro nový název.
Výměna kreditní karty změnou jména
S kreditní kartou je třeba zadat stejným způsobem - to pereoformyvshy změnilo v názvu. Jak změnit jméno na kreditní kartě? Je to jednoduché: musíte nejprve podat žádost o opětovné zaslání karty způsobené změnou názvu, což představuje nový pas, a je-li to nutné platit za tuto službu - re-map z tohoto důvodu většina bank nabití.

Na nějakou dobu - od několika minut až několika dní, bude vaše nová banka budou opětovně plastovou základnu a smluv změněna.
Určitě můžete vyzkoušet, jak ušetřit peníze a čekat na uplynutí karty hlásit takové změny ve svých osobních údajů, ale pokud během tohoto období bude problematické situace z důvodu ztráty, odcizení, blokaci karty, pak se rychle vrátit to nebude fungovat - bude muset nejprve dokázat, že patří ke klientovi.

úvěrová historie změnou názvu.
Říká se, že dlužník byl schopen vyhnout se problémům s uplynulých finančních potíží změnou dat cestovního pasu. Pokud si myslíte: změna názvu - historie změn úvěrového rizika, musíte být zklamán. Takže prostě nic. Pravděpodobnost, že úprava za své jméno, nebude moci "connect" s existující dokumentace špatná.

Abychom pochopili, proč se to stane, je třeba mít na paměti celý proces změny názvu - v tomto případě být nahrazeny všechny dokumenty, včetně obecného občanského pas, osvědčení o cínu. Úvěrová historie zahrnuje nejen jména a podrobnosti o příslušných dokumentů pro identifikaci dlužníka. Banky jsou vydávání půjček je vždy zájem o doklady, totožnost žadatele.

A číslo TIN zůstane nezměněn (liší pouze v názvu) a nový pas je povinné razítko označující, že bylo vydáno nahradit staré s jeho číslem a sérií. To znamená, že "spin" příběh z těchto dokumentů na nový název je snadné - stačí podat žádost bývalého údaje o pasech nebo zjistit koincidenci INN a bude stanovena úvěrovou historií. A to se postará bezpečnostní první banku, ve které jste jít na další půjčku.

Chcete-li skrýt existenci negativní úvěrovou historií změnou jména musí být neuvěřitelné štěstí:

Nový pas bude dát razítko na starého papíru;
úvěrové historie nebude mít více informací o dlužníkovi (INN a SNILS);
břeh, kde se objeví za úvěr, který bude žádat o informace o předchozích dokumentů a objasnila důvod, proč v poslední době nahradil pas;
Zápočet se uděluje za jeden bez dodatečných držitelů cestovních pasů;
Bezpečnost není trvat na dodatečné testování a věříme, že stále ještě nepřijal žádné půjčky a nekomunikoval s bankami.
A to vše musí být uzavřeno současně, jinak rychle zjistíte, že dobré jméno žadatele a již potřísněné kreditní historii není dobrá. Tak špatné, že to dokonce musel skrývat pomocí změny názvu. Lépe se postaral o nápravu stávající úvěrovou historií.

Změna jména pro neplacení úvěru
O exekutoři nemluvě - dlužník musí nutně uvědomí je o jakýchkoli významných změnách svých osobních údajů. Při porušení tohoto požadavku je, že poplatník se vyhnout závazkům, což vede k správním či dokonce trestní sankce.
Zástupci FSSP také schopen sledovat všechny inovace v oblasti osobních údajů a osobních oficiálních dokumentech, které jsou spíše zvou další várku informací o dlužníkovi Revenue Service a dalších případech, kdy se automaticky zahrnují veškeré jméno úpravy.

Otevřete tento pokus vyhnout se placení brzy, důsledky mohou být vážné - až údajných podvodů a odpovídající trest.