Zkontrolujte, zda úvěrovou historií - pokud si to mohou vyhnout?


Vydáno: 17.02.2017

Při poskytování půjček českým dlužníkům často stěžují, že banky jsou již dlouho považovány jim předložily žádosti. Často zpoždění způsobené kontrolou úvěrovou historií, to není překvapující, že někdy, zvláště když jsou finanční prostředky zapotřebí naléhavě žalobci otázku - je možné si půjčit peníze takhle, aby se zabránilo tuto recenzi?

Co se ujal vedení dokumentace s dlužníky?

Před více než půl tuctu let, kontrola úvěrové historie banky bylo něco, o zajištění, která se konala jen v těch extrémních případech, jako je například hypotéky. Zbývající úvěry jsou často vydané finančními institucemi s kreditní kartou bez dokumentací konkurentů. Nicméně, dokonce ani tehdy ne každá banka prošel v CHB informace o vydávání úvěrů. Nebankovní úvěrové instituce je a nespolupracuje s předsednictvem. Nicméně, tento bezpečnostní prostě nemohli skončit v slzách pro věřitele. Stalo se tak v době krize, kdy delikventní úvěry stal masovým fenoménem. Poté, co že české banky se staly mnohem opatrnější a začal pečlivě vyplnit úvěrových souborech dlužníků nových informací o aktuálních úvěrů. Dokonce MFI v posledních letech začal dělat tam údaje o svých dlužnících. Takže teď hledat finanční instituce, která by neměla být dávat pozor na kreditní historii, velmi obtížné.
Dlužník může zakázat

Jakákoliv manipulace s úvěrovou historií dlužníka mohou být prováděny pouze s povolením subjektu. Takže, pokud člověk nechce do banky vypadal v jeho dokumentaci, má právo ji zakázat. Nicméně v tomto případě je mnohem pravděpodobnější, že odmítnutí úvěru jako finanční instituce mohou podezření tuláka žadatele. Také si nemyslím, že banka nemůže najít jiné způsoby k ověření totožnosti dlužníka, protože bezpečnost je pravděpodobně způsobeno donucovacích orgánů, kteří provádějí jejich základny podvodu. V tomto případě dlužník dokumenty, včetně informací o své práci a mezd budou studovány bankou je mnohem blíže, a někdy žadatel může být požádán o poskytnutí ručitele či zajištění, aby nějakým způsobem potvrdit jejich spolehlivost. Kromě toho bychom neměli zapomínat, že i v případě, že banka a rozhodne se riskovat a dá vám půjčku, určitě nastavit velmi vysoký roční sazba.
Při kontrole se nevyžaduje úvěrová historie

A přesto získat úvěr s žádnou kreditní historii může ovládat. Za prvé, z výše úvěru na zastavárny, kteří nikdy pracoval s CHB. Nezájem zastaváren jednoduše vysvětlit - to je dost, že se stále zástavy a úvěr dlužník splácí s obrovským přeplatek. Mikrofinančních organizací není vždy zapojen zkontroluje úvěrovou pověst žadatele, a pokud utratit, pak to udělat mnohem rychleji než v bance. Důvodem je opět vysoké procento, které umožňují kompenzaci ztrát z nesplácených úvěrů úvěry zrušených důvěryhodní lidé. Musím říci, že i některých bank je Česká republika nemusí vždy kontrolovat úvěrovou historií. Pravdou je, že se stane pouze v případě, že žadatel požádal o malou úvěrový produkt nebo rychlou půjčku v hotovosti.