Život v České republice přesunout k použití malých automobilů


Vydáno: 05.08.2015 | Aktualizace: 05.08.2015

Automobilový trh v České republice prochází významnými změnami. Po letech re-rostoucí poptávky po prodej malých automobilů. Podle odborníků je to způsobeno tím, že lidé z města jsou měnící se jejich potřeby a se zvyšující se ceny paliv. Tyto důvody nucen lidi, aby věnovaly pozornost na více modelů automobilů s nižší spotřebou paliva.

Během první poloviny roku České republiky prodeje malých vozů se zvýšil o 30 procent. To je asi 22 tisíc kusů. V žebříčku populární avtivok první pozici Škoda Fabia, za ní, chůze ve stejném tempu Ford Fiesta. Tento model je oblíbený mezi místními obyvateli. Tyto vozy se staly populární, protože jejich ceny mají mírně nižší náklady než jiné modely. Taková autem je velmi kompaktní a nezabírají mnoho místa. Údržba a opravy od majitele vozu bude dovolit. U částí těchto značek jsou na trhu v dostatečném množství. Nejsou deficit.

Mírný nárůst nákladů na pohonné hmoty, nikoliv nutit bohaté lidi, aby se vzdali nákupu SUV. Poptávka po těchto poněkud autem až na jinou úroveň.

Užitečné úseky: