Zero výsledky


Vydáno: 23.11.2016

Úvěry na koupi nemovitosti, aniž by se objevily akontace v České republice v poslední době, ale banky se stále bojí, aby tuto službu.
Spolu s běžnými hypoteční programy několik českých banky nabízejí půjčky na nákup bytů, venkovský dům nebo pozemek bez placení dolů. Tato služba však roste velmi pomalu - z důvodu vysokých rizik a přísnější podmínky pro dlužníky. V důsledku toho některé banky letos dokonce musel odmítnout poskytnutí této služby.
Credit na nákup bytů, venkovského domu nebo pozemku je vydáno na dobu 25 let. Procentuální sazba neliší od běžných hypoték - v průměru 12-12,5% ročně v dolarech a 14% v koruně. Pokud je úvěr na maximální úrokovou sazbu v dolarech je více než 14% v koruně - více než 17%.
Podle bankéřů, tyto úvěry jsou často ke koupi bytu. o maximální velikosti úvěrů na bázi. - od 50.000 $ tato služba je až 150.000 $ vhodný pouze pro ty, kteří se chystáte koupit malý byt.
Téměř všechny banky mohou být zastavené jakýkoli majetek dlužníka. I když v některých případech zachraňovat zvláštní požadavky. Některé české banky vyžadují, aby bydlení bylo ve městě, ale ne méně než 40% z ceny nemovitosti jeho hodnota, nákup, který je vydán úvěru. Předmětem hypotéky musí být umístěn ve městech, kde je potenciál trhu. Ostatní banky takové požadavky tam, a po zaplacení 20% úvěru zastavené nemovitosti je zakoupili.
Vzhledem k tomu, vydávání úvěru spojeného s vysokým rizikem, a dodatečné zajištění je menší než majetku zakoupeného požadavky na dlužníky jsou mnohem vyšší než v emisi kmenových hypotéky. Tak, banky věnovat pozornost nejen na příjmy dlužníka, ale také na jeho kvalifikaci a poptávky na trhu práce. A v případě, že dlužník není něco uspokojit úvěrovou instituci, může být úroková sazba vzrostla na 0,25%.
Většina bankéři hlavní spotřebitel hypotéku s nulovým příspěvkem je rozdělena do dvou kategorií. První z nich - mladí profesionálové.
Tyto úvěry jsou většinou mladí vysoce kvalifikovaní pracovníci velkých a středně velkých firem či podnikatelů, kteří slibných mladých lidí. Druhý typ klientů - lidí, kteří chtějí rychle koupit novou vlastnost. Velká poptávka je tento typ úvěrů rovněž bere v těch, kteří již koupil dům a chce koupit další nemovitosti.
V některých případech, pro získání úvěru, klient nemusí nutně znamenat, jaký druh majetku má v úmyslu koupit - banka může dát předchozí souhlas dát úvěr na určitou částku, pak dlužník může požádat příslušný úkryt. Pro hypotéky by měli kontaktovat banku, vyplnit formulář pro půjčku a poskytnout potřebné dokumenty. V případě, že klient dosud nerozhodla o ty, kteří nakupují nemovitosti, může získat předběžné rozhodnutí banky na maximální možnou výši úvěru, a teprve poté usilovat o majetek.

Služba hypotéky s nulovou akontací českých bank prosazují velmi pečlivě, protože to znamená vyšší riziko nezaplacení v důsledku zákazník výrazně zvyšuje měsíční platby (nákup malého garsoniéra, které činí 1,3 do 1500 $). Nyní se objem hypotečních úvěrů bez akontace pokrývá asi 5% z hypotečního portfolia. Navíc některé úvěrové instituce odmítla poskytnout tuto službu.
Tyto půjčky jsou ve vysoké poptávce, ale zkušenosti ukazují, že zákazníci, kteří investují některé ze svých vlastních peněz na koupi domů mnohem zodpovědný přístup k vrácení. Je příznačné, že i Státního hypotéka instituce podmínkou pro poskytování úvěrů v úvahu dostupnost zálohy.
Velké banky jsou hypotéky na špici trhu realizovat služby hypotéku s platbou ne dolů nespěchejte. "Zero" úvěry jsou obvykle vydávány zakoupit jako je například auto. Ale byt - to není auto, kdy tělo zaplacení úvěru v jednom roce je 20% stroje.