Zdobené úvěr na ztracené cestovní pas - co dělat?


Vydáno: 03.01.2017

Podvodníci nejsou jen přijít s novými způsoby přisvojení cizí věci, ale používají staré, osvědčené metody. Úvěr na ztracené cestovní pas - Nejedná se o nový způsob obohacení bezohledných lidí.

Chcete-li platit, nebo ne?

S plnou důvěrou, že ocenění za ztracené cestovní pas byl vydán podvodníci, v žádném případě by neměla provádět žádné platby na tuto povinnost. Pokud uděláte ještě jednu platbu za kreditní podvodně získaného úvěru, pak to bude velmi obtížné prokázat, že půjčka byla pořízena nevlastní pas. To je v procesu zvednutí úvěrové závazky falešné velmi důležité.

Jaké kroky dělat, když ztratil pas vydaný úvěr?

Za prvé, měli bychom poznamenat, že proces přezkoumání a spravedlnost trvá dlouho, někdy dost dlouho. Možná budete muset obrátit se na soud. Dokázat svou nevinu, aby podlozhno dekorovaný kreditů za ztracené cestovní pas, použijte následující tipy.

V případě ztráty cestovního pasu musí co nejdříve informovat policii, zatímco oni si pomoci, protože v budoucnu může hrát rozhodující roli.

Požádat banku vysvětlující situaci a náročnou zobraz všechny dokumenty, které by mohly být předloženy k podvodu poté, co ztratil pas. Měli byste také požádat o smlouvu o půjčce, která byla podepsána podvodníci záměrně, a není vlastníkem pasu, a požadavek na přidávání certifikát od policie o ztrátě pasu.

Při čtení Dohoda by měla pamatovat, kde byl čas držáku podpisu a pas byl zaneprázdněn, a získat podporu svědků může potvrdit tyto výroky.

Po shromáždění potvrzení od policie důkazy a další dokumenty by měly být pomocí právník vypracovat a zaslat soudní spor o uznání smlouvy o úvěru není v platnosti.

Se stejným souborem dokumentů, aby kontaktovali policii zahájit trestní řízení proti podvodníkům, kteří se vydala úvěr na ztraceného dokumentu.

Co to bude dát?

Mluvící obětí v trestní věci podvodu, můžeme znovu potvrdit svou nevinu k návrhu smlouvy o úvěru.

Často se podvodníci nemohou snadno najít. V tomto případě se po rozhodnutí soudu, že banka bude nucena se s nimi vypořádat, a majitel ztratil pas může požadovat od podvodníků nemajetkovou újmu.

Vyšetřovatel vede trestní řízení může vyžadovat, aby dokumenty z zaměstnanci banky nebo způsobit, aby otázku, protože často v těchto podvodných schémat jsou zapojeny jsou.

Banka může majitel ztraceného pasu platit podvodné úvěr pouze v jednom případě - když zmíněný majitel nebude dělat žádné kroky na jeho obranu.