Zásluhu na nápadu. Je tam?


Vydáno: 29.11.2016

České banky půjčují podnikat pouze tehdy, pokud její úspěšné existence na trhu za určité časové období (rok nebo déle). V této souvislosti vyvstává otázka, jak být obchodník nebo podnikatel v případě, že potřebuje peníze jen proto, aby vytvářet své vlastní podnikání?

Programy zaměřené na poskytování úvěrů pro budoucí podnikatelských projektů v českých bank neexistují. Důvodem je, že pravděpodobnost problémů s úvěry poskytnuté pro podnikatele a podniky působící na trhu již několik měsíců, je velmi vysoká.

Předvídat, jak účinný bude taková činnost je velmi obtížné. A kontrole účinnosti v období po dobu 1-2 měsíců - opravdu ne. Některé banky zřídka dělat výjimky pro jednotlivé klienty působící v záměrně ziskových sektorů.

Přes nedostatek důvěry v banky půjček pro rozvoj podnikatelských projektů, mnozí věřitelé nabízejí podnikatelům nevhodné konstrukci spotřebitelského úvěru, a lze jej použít získané prostředky, včetně, a rozvoj podnikání.

Žádost o úvěry považují za nevhodné pro několik dnů. Samozřejmě, že to je možné pouze za předpokladu, že ustanovení ve smlouvě bude majetkem dlužníka. Některé banky souhlasí s tím, aby zvážila jako zástava zboží v oběhu. Nicméně v tomto případě výše úvěru bude mnohem nižší, než je složená z vozidla nebo nemovitosti.

V případě, že podnikatel nebude zobrazovat relevantní pro bankovní kauci, on je vydat úvěr bez ručitele na kauci. Je žádoucí, aby se choval jako ručitel osoby, která úspěšně působí na ruském trhu po dobu nejméně 2-3 let.

V případě, že podnikatel je závazek záruka také nebolí (zvýší částku úvěru a snížit úrokové sazby na zakázku).

Zřídit bankovní úvěr na realizaci podnikatelského záměru požadované povinné zajištění likvidity, ručení a spravedlnost ne méně než čtvrtina požadovaného množství pro zahájení podnikání. Za takových okolností, některé banky jsou ochotny půjčit.

Podle oficiálních informací, dnes problematické bankovnictví rozvoj podnikání portfolio je asi 30%. To znamená, že navzdory všem omezením bank, každý třetí dlužník nemůže splácet své úvěry včas.

Pokud jde o radu odborníků, dávají podnikatelé, všechno přišlo společně v jediné myšlence: začít podnikat pouze na základě vypůjčených peněz, rozhodně nestojí za to, bez ohledu na to, jak výnosné by se mohlo zdát. Start-up kapitál, aby se co nejlépe nebo hromadit. V nouzi, můžete si půjčit od příbuzných či známých, nebo se obraťte na některý z vládních agentur zabývajících se podporou podnikatelů.

Různé fondy podpora podnikání jsou oba v České republice větších městech, jako je Praha, Brno, av menších. Prostředky pracovat s komerčními bankami a doruchatysya připravena pro klienty svým finančním partnerům v případě registrace úvěrů začít podnikat.

Různé obecní fondy také poskytovat finanční pomoc začínajícím podnikatelům, což mikroúvěrů. V případě, že požadovaná částka překročí tento limit, kterým fond přispívá k poskytnutí půjčky na komerční banky. Některé z nákladů spojených s údržbou úvěru bude rovněž financovat sami.

Místní samosprávy často také poskytnout finanční podporu začínajícím podnikatelům v regionu.