Záchraně majetku dlužníka, proti zabavení úvěru.


Vydáno: 10.01.2017

Na neplatiče bankovní subjekty uplatňují různé sankce. Téměř všichni dlužníci nejhorší je konfiskace osobního majetku za dluhy vůči bance. S tímto vědomím, dělníci často používají vymáhání pohledávek služby pravděpodobnost tohoto hlediska s cílem podpořit dlužníka, aby zaplatil dluh na úvěru dluhu. Každý, kdo řídí služby banky nebo nebankovní úvěry, by měly nejprve prověřit řadu způsobů, kterými se můžete vyhnout zabavení jejich majetku věřitele.

O zákonnosti zabavení.

Právo zabavit jeho majetek protistrany je omezeno na exekutorovi, ale pouze s rozhodnutím soudu. V případě, že dlužník se zavazuje poskytnout některý z jejich majetku, s ohledem na její cenu vyšší, než jaká je stanovena zákonem, je oprávněn k nezávislému vyšetření, jehož výsledky napadnout rozhodnutí exekutora.

O používání věnování.

Není mnoho dlužníci vědí, že tu není žádný majetek podléhající konfiskaci a prodeji jako součást platebních úvěrů. K dispozici je vlastnost, že nikdo nemůže vzít za žádných okolností. Například, jestliže osoba obdrží příjmy prostřednictvím notebooku nebo PC, vybrat to se stává.

V případě, že dlužník není schopen platit své dluhy, měl by okamžitě starat o jejich majetku. Skrýt to nedává smysl, je moudré darovat nemovitost k příbuzným nebo přátelům, nezapomeňte zálohovat oficiální papír - darovací. Dlužník nebude moci vzít majetek, který mu již patří.

Se zabývá poskytováním majetku by měla být notář, kteří vidí uzavřít smlouvu nezaměnitelnou talent konsolidovat pravost podpisů každé ze stran transakce, nahrávat svá osobní přítomnost. Věřitel s největší pravděpodobností bude popírat darovací smlouvu, protože je téměř nemožné.

O transakci prodeje.

Takový způsob ochrany proti propadnutí obleku dlužníkovi, který je vlastníkem drahé nemovitosti, auto, garáží, pozemků a dalšího majetku. Skládá se z kupní smlouvy mezi vlastníkem pozemku a kupujícím. V případě potřeby můžete podepsat smlouvu se zpětným účinkem, protože nikdo nebude zvlášť zkoumat takové transakce. Musíme mít na paměti, že dohoda je považována za ideální od tohoto data, jak se uvádí ve smlouvě, bez ohledu na to, zda kupující dal prodávajícímu peníze, nebo to udělat později. Dohody tohoto typu a dlužníkem by mohl uzavřít se svými příbuznými, zákon nezakazuje. Ale nezapomeňte, že způsob, jak chránit majetek nebude fungovat s dluhy na hypotéky.