Z Prahy komplex Holešovice trh chce, aby se kulturní prostor


Z Prahy komplex Holešovice trh chce, aby se kulturní prostor

Z Prahy komplex Holešovice trh chce, aby kulturní prostor. Pavilon Holešovice, podle kanceláře starosty musí být klíčovými prostory, hřiště divadla, galerie a obchody.
Praha chce oživit napivzanedbani pavilony Holešovická tržnice. Místnost by mohl být použit jako důvod divadla či uměleckých prostorů. Již naplánované opravy zeleniny pavilon. To souvisí s komplexní manažer Karel Král a místostarosta Petr Dolínek. Na trhu Holešovice by bylo centrem obchodu a kultury. Je-li alespoň jeden z pavilonů bude mít za následek řízení je stále neznámý.
S největší pravděpodobností, první změna k lepšímu straně vliv pavilonu číslo 40, která by měla být uměleckým prostorem. Pavilon ve stejnou dobu a mohl by být k pobytu pro startech. Budovy mají zájem pořadatelé světelný signál Festival, který je již vidět dílny, posluchárny a galerii. Pavilon číslo 12 se může ubytovat Jatka78 Art Space, která sdružuje kolem alternativní divadlo, cirkus a umění.
Dříve Praha rada oznámila, že se plánuje kulturní čtvrti Art District se přestěhoval do Holešovická tržnice. Náměstek primátora Petr Dolínek se domnívá, že město by mělo poslat rané investice na opravu složitý, že se postupně změnila v souladu s myšlenkami občany i návštěvníky.
Bývalá jatka komplex od roku 1993 je považován za chráněnou památkou kultury a architektury. V roce 2012 městská rada nabídla odstranit ochranu ze složitých a uznat zajímavosti leží jen několik objektů. Ministerstvo kultury takový návrh není dohodnuto.