Western Union International Bank


Western Union provozuje více než 40 speciálních oblastí v několika zemích Evropské unie, které nabízejí širokou škálu produktů a služeb. Kromě našich vlastních poboček bank, jsme také spravovat adresy agentů ve všech třídách obchodu.
Western Union dává svým zákazníkům v čele každého podnětu, ať už je to v hotovosti v peněžních převodů, platební bill služby pro spotřebitele, nových produktů a kanálů, nebo obchodních návrhů. Finanční společnost Personalizované svůj návrh a vybudoval dlouhodobé vztahy se svými zákazníky s cílem urychlit růst. S více než 160 let inovací, Western Union je ještě na cestě ke splnění nových služeb a kanály pro komunikaci s lidmi v nedotčených trzích.
Agent Banking je bankovní divize, která poskytuje služby nejen k převodu finančních prostředků a jako takové finanční produkty, které usnadňují a urychlují finančních transakcí. Nabízí širokou škálu bankovních služeb, jako jsou běžné účty nebo bez přečerpání, úvěry, vklady, střednědobého financování, a další. Kromě toho Banking činidlo pomáhá optimalizovat platebních transakcí a podporuje růst vašeho podnikání.
Banka má vysokou úroveň znalostí a know-how, stanovení potřeb podniku. Bankovní produkty jsou přizpůsobeny na pomoc efektivně řídit své podnikání a zlepšit cash flow a zisku. Naším konečným cílem je podporovat vás při poskytování vysoce kvalitních služeb pro své zákazníky.
Výhody programu "Agent":

  • nové potenciální výnosy
  • schopnost vést křížový prodej
  • poskytuje přidanou hodnotu pro zákazníky
  • Rozšíření vztahů se zákazníky