Wüstenrot hypoteční banka


Wüstenrot hypoteční banka je nejen stavebního spoření, ale také se chová jako pojistitel. Banka nabízí široké spektrum bankovních služeb, stavebnictví a trendy spoření.

Wüstenrot - hypoteční banka, která nabízí tradiční domácí úvěry, hypoteční úvěry bez ověření a cílů z příjmu, speciální hypotečních úvěrů určených pro refinancování hypotečního úvěru na financování bydlení pro účely pronájmu.
Wüstenrot - stavební společnost, která zahájila svoji činnost na podzim roku 1993, kdy byl zákon prošel na úspory stavět. Od té doby získal důvěru tisíce zákazníků, kteří investovali své úspory na financování bytové výstavby, vytváření finančních rezerv na stáří a ušetřit peníze na jiné potřeby.
V České republice bylo Wüstenrot záměrem poskytnout zákazníkům širokou škálu finančních služeb na rodinných financí. Po uložení budovu přišel v roce 1999, životní pojištění, na začátku roku 2003, Wüstenrot hypoteční je nabízen jako jinou formu financování bydlení.
V roce 2006 se portfolio služeb Wüstenrot se rozšíří do životního pojištění, se zaměřil především na pojistnou ochranu pro rodiny a bydlení a pojištění motorových vozidel. Dalším důležitým mezníkem ve vývoji Wüstenrot, zavedení depozitních produktů a on-line bankovnictví na konci roku 2010 a 2011.
V současné době je finanční skupina Wüstenrot, se skládá ze čtyř společností. Díky jejich úzké spolupráci a společné obchodní síti finančních poradců, každý klient Wüstenrot, má své osobní finanční poradce, jakož i veškeré potřebné služby snadno dostupné pod jednou střechou.