Waldviertler Sparkasse von 1842 AG


Vydáno: 10.05.2016 | Aktualizace: 10.05.2016

Získejte náš rychlý spotřebitelský úvěr od Waldviertler Sparkasse von 1842 AG a použít peníze pro své potřeby. Můžete si vzít z 10 000 na 200 000 korunách.
žádosti o úvěr je zpracován jednoduše, stačí pouze občanský průkaz nebo cestovní pas. Možnost preferenčního úvěrového pojištění. Nabízíme spravedlivé podmínky, které nebudou brát velkou část svého času.
Kolik bude celková platba na úvěr? Tato problematika se dotýká mnoha dlužníků naší banky.
Podívejte se na příklad, že chcete půjčit 200 tisíc. Kč po dobu až 7 let. Roční úroková sazba bude 8,9% a měsíční poplatek bude 3221 korun. RPSN je 9,66% poplatek za zpracování 1500 Kč kreditní a úvěrové vedení je zdarma. Po dobu 7 let zaplatit 272 020,08 korunách.
Pokud je vám méně než 18 let, můžete získat úvěr v naší bance. Připravte si občanský průkaz nebo cestovní pas. Pokud chcete sloučit stávajících úvěrů, pak jste na správném místě. Pomáhá, když se připravují smlouvy nebo prohlášení.
Jsme první společnost, která poskytuje první účet pro studenty. Učte své děti základům finanční gramotnosti a vytvářet účty pro své děti. Ve speciálním prasátko, můžete ušetřit peníze a udržet je po ruce. Parkování lze také získat kreditní kartu v pravidelných intervalech, a my vás zveme k rodinným událostem.
Jaká je standardní pro účty dětských? Kreditní karta bez poplatku pro děti do 8 let. Volba u pokladny a platební karty zdarma. zdarma, bezhotovostních transakcí zdarma internetové bankovnictví
Jsme rádi, že chcete, aby vaše dítě zvládl základy finanční gramotnosti co nejdříve. Základem jeho prvního účtu budete muset zadat certifikát ID a narození. Minimální počáteční vklad je 100 Kč.