Vrátit státní úroky z úvěru. Možnost odpočtu majetek


Vydáno: 22.11.2016

V souladu s legislativou České republiky, čeští občané, osoby pobírající žádný příjem by měl platit daně ve výši 13% jejich příjmů. Často se můžete setkat s jednoduchým srážkovou daň měsíčního platu. A nověji český plátce se zpřítomňuje: část věnována mzdové daně mohou být vráceny prostřednictvím daně z nemovitostí odpočet. Návratnost daňového odpočtu je možné v případě, že poplatník vydal hypotéku, postavit nebo koupit individuálního bydlení.

Obyčejný občan, který nemá ekonomické a daňové vzdělávání pochopit podstatu poplatků je velmi obtížné. Proto se v tomto článku se budeme snažit pochopit, jak je implementováno toto schéma a jak to pomáhá daňové poplatníky.

Takže, první byste měli vědět, že existuje maximální částka, která umožňuje odpočet. Pokud do roku 2015 za hotovost byla zakoupena nebo byt byl postaven, nebo si koupil dům, je částka 1 milion eur, a je-li stejné akce, ale po roce 2016 - 2000000 kroons. Ale ne radovat - peníze nikdo po ruce nebude. Ve skutečnosti je maximální odpočet je omezení, která na cestě k získání své odpočet bude velmi mnoho.

To znamená, že maximální odpočet - 2000000 - je maximální částka pro náhradu škody. Jinými slovy, v případě, že poplatník postavil dům, nebo koupit byt, protože 2014, on má nárok na vrácení 13% ze dvou milionů eur, což je 260 tisíc. Tato částka nespadá přímo do rukou daňového poplatníka.

Jedinou výjimkou je zde hypoteční úvěr. V tomto případě příspěvky nemovitostí vypočítává z úroků z hypotéky a omezení neexistují. Pamatujte si, aby byl způsobilý vykonávat své daňový odpočet, je nutné shromáždit obrovské množství dokumentů a strávit spoustu času a nervů.

Při uplatnění vrácení daně služby daňový odpočet na dávat pozor na oficiálních výnosů. Vzhledem k tomu, že většina českých občanů ve výši 2 milionů korun je velmi velký, a průměrná poplatník nemůže zapratsyuvatysya tuto částku od 5-10 let, 260 tisíc akcií za 5-10 let, přesný počet let určeno příjmů dlužníka. Mluvení v Jednoduše řečeno, že tyto poplatník 5-10 let zcela osvobozeny od daně z příjmu.

Tak, aby získali nárok na daňový odpočet vlastnost, je třeba dobré vyzkoušet a sbírat spoustu různých dokumentů. Mimochodem, Seznam těchto dokumentů se neustále mění, s novými popovnyuyuchys certifikáty a příjmů. Také různé regiony stanovit své vlastní požadavky na tento seznam:
- Vyplnili toto prohlášení;
- Osvědčení o zaměstnanosti, která by měla být poskytnuta daň za dané období. Upozorňujeme, že náhrady bude vyšší, tím vyšší je částka vyplacena svých daní;
- Přijetí a převod nemovitostí;
- Smlouva o půjčce, hypotéka smlouva, kupní smlouvy a další dokumenty prokazující vlastnictví skříni;
- Při stavbě domu by měl shromáždit všechny příjmy a příjmy za služby pracovníků, materiálů, smluv a tak dále.

Připravte se, že daňový úřad bude lpět na každou pomoc a jen jednotlivým písmenům a číslům. Také připravit kopie všech dokumentů shromážděných, protože je ponecháno na daňové služby, jejichž originály nezapomeňte vzít s sebou.

Tam, kde je povoleno odpočet, on konvertoval jeden ze dvou způsobů:
- Převodem na bankovní účet kontrolu;
- Žádné srážkové daně ze mzdy. Tato možnost poskytuje certifikát účetnictví společnosti od daně. Na základ tohoto osvědčení Kč plat, který za rok nepodléhají daňové náklady. Pokud se vzhledem k výše kompenzace nebyla kompenzována v příštím roce všechny sbírky listin muset zase proces opakovat.

V oblasti statistiky, ne každý může být získána kvůli nim ze zákona 260.000 korun vlastnictví srážek. A to navzdory skutečnosti, že nyní více bují platba "šedé" mzdy. Ale tato částka by měla bojovat, protože pokud v průběhu několika let nebo desetiletí visí hypotéku, začít šetřit a hledat způsob, jak rychle vyplatí.