Vláda České republiky schválila rychlý pracovní ukrajinsky


Vydáno: 07.08.2016 | Aktualizace: 15.08.2016


Vláda České republiky schválila rychlý pracovní ukrajinsky
V České republiky schválila ministerstvo poukázek Industry Trade q, přičemž odborníci z Ukrajiny středoškolským vzděláním budou přijati na území České republiky v rámci zrychleného způsobem. Toto médium ministr Jan Mládek.
Podle něj každý rok asi pět tisíc ukrajinského přijede do České republiky pracovat. Návrh zákona ministerstvo bylo reakcí na četné stížnosti českých firem. Zaměstnavatelé by zaměstnat ukrajinsky, ale to je příliš dlouhý vzhledem k pracovní povolení.
Připomeňme si, že česká společnost musela odmítnout nové objednávky z důvodu nedostatku pracovních sil. Nový návrh zákona by mělo zjednodušit papírování pro pracovníky z Ukrajiny se středoškolským vzděláním. V dalším vysoce distribuovaných ukrajinské vládní projekt.
Před přijetím práce ukrajinsky, česky zaměstnavatel stále musí nabídnout práci na výměnu pracovních sil. Pokud to neodpovídá žádný český či EU občan jiné země, pak tuto práci bude ukrajinský.
České odbory jsou na rozdíl od ukrajinského obsadit volná místa. Věří, že Češi nechtějí, aby se tyto pozice z důvodu nízké mzdy. Vůdce odborové konfederace Cheskomoravskoyi Joseph Strshedula v polovině června řekl, že prvním krokem je zajistit, aby mzdy byly vyšší než sociální pomoci.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба "Анализ рынков"