Vkladomat místo bankovních zaměstnanců


Vydáno: 20.11.2017

Vkladomat - nový vynález, který je zaměřen na zlepšení kvality života Čechova. Toto zařízení je vizuálně podobné běžnému bankomatu, ale jeho funkcí je, že nevydává hotovost, ale přijímá. Tak mohou obyvatelé České republiky doplnit své vkladové nebo vkladové peníze na účet někoho jiného.

Je třeba poznamenat, že od začátku letošního roku, s využitím depozitáře, přispěli Češi na své bankovní účty několik miliard korun.

Nedávný sociální průzkum ukázal, že nově odhalené zařízení se již zamilovalo do téměř poloviny všech bankovních zákazníků.
Bankomaty s možností příjmu peněz jsou již instalovány ve všech progresivních městech (Praha, Brno, Plzeň, Karlovy Vary atd.). Ze statistik vyplývá, že fyzické i právnické osoby používají vkladový účet. Jejich hlavní výhodou je nepřetržitá práce a okamžité připsání peněžních prostředků na účet.

Dnes se každá česká banka snaží získat vlastní vkladové účty. Pracují takhle: klient vloží bankovní kartu do díry, zadá heslo a určí, na koho účet je třeba doplnit. Často je často toto zařízení používáno podnikateli. Schopnost okamžitého zasílání denních příjmů účtu vylučuje možnost nečinnosti po dlouhou dobu ve frontě. Vkladový účet tedy není nic víc než analogový, hlavní konkurent bankovních specialistů. To je důvod, proč někteří majitelé bank již plánovali uzavření poboček. Náklady na obsluhu vkladových účtů jsou mnohem nižší než platy zaměstnanců a pronájem kanceláří.