Výživné a úvěr, protože v kombinaci?


Vydáno: 21.02.2017

Bohužel, statistiky rozvodu v České republice není uklidňující. Nicméně, v současné ekonomické situaci, problémy v osobním životě často obtyazhuyutsya finanční potíže. Ty vyplývají ze skutečnosti, že je ženatý, pár často nakupují vybavení nebo dokonce nemovitostí úvěr. V každém rozvod je samozřejmě chce zakoupené výrobky, které nejsou úvěrové závazky na něm. Dvakrát tak tvrdě dopadá na muže, který jiný než dluh z úvěru spadá také muset platit alimenty. Je možné zmírnit zátěž to těžké?

Rozvod - to vše v polovině ... a kreditní příliš

Sdílení rozvod majetek koupil na úvěr, zvláštní pozornost by měla být věnována, zda byly získány v manželství, nebo manžel navrhl půjčku jako "volné plovoucí". V případě úvěrového oformlyavsya pro manželství, povinnost jej platit leží na osobu, na jejíž jméno je vydán. V případě, že úvěr obdržel občan propojený rodinnými vazbami, jeho člověk je také zodpovědný za vymáhání pohledávek. Výjimkou může být způsob, jakým manželská smlouva výslovně označuje člověka, který je povinen zaplatit půjčku. Většina kontroverze vznikají kolem rozvodu hypoték. Nicméně, ve většině případů se manželé nemohou klidně souhlasit. A pokud se před muži (většinou stále budou platit výživné) a cílem je platit výživné a úvěr, žena obvykle vzdát výživné pro bývalého manžela i nadále platit hypotéku. Obzvláště tato volba žena šťastná, jestli je ještě dítě bydlí do nákupu dluhu v bytě. Někdy však taková, že přestávka mír selže, a pak neudachlyvomu manželky potřebují vědět, kde čekat na problémy. Zákon v první řadě, která bude uhrazena výživného a teprve na konci seznamu jsou půjčky. Nicméně, toto neznamená, že banka bude odchylovat od své peníze. Soudní spory s věřiteli může také obrátit na dlužníkovi poměrně nešťastně. Takže jít v předstihu, aby se dohodly na břeh.
Výživné a úvěr - řešení nalezeno

Hlavní věc - obrátit se na věřitele ihned, jakmile se na obzoru vynořila možnost být dluh do dvou lisů současně. Pokud je zpoždění a dluhy vznikly - vyjednávat s bankou je již obtížné. V ostatních případech, existuje několik způsobů, jak vyřešit problém splácení úvěrů. Například, pokud chcete najít druhé zaměstnání ke zvýšení výnosů - můžete požádat o bankovní úvěr dovolenou. Mějte však na paměti, že pokud vaše vedlejší pracovní úvazky vám přinese legální příjmy, pravděpodobně se bude zvyšovat a výše odpočtu daně pro podporu dítěte, a tím i celková účinnost vaší práce klesat výrazně. Dalším způsobem, jak zmírnit dluhové břemeno se může stát refinancovat úvěr u jiné banky. To je zvláště významná rozhodnutí, jestliže předchozí půjčka nebyla přijata příliš výhodných podmínek. Nicméně, půjčka do jiné banky na splacení stávajících vyžadovat dodatečné finanční náklady - bankovní poplatky, pojištění a zajištění zhodnocení atd Třetí metoda zahrnuje dohodu s "nativní" Bank of splátky. Tento termín splátky úvěrů jsou natažené v průběhu dalších let. Celkový přeplatek z úvěru, samozřejmě poroste, ale měsíční poplatky mohou být nastaveny v pozici, že jejich platba nebude příliš "kick kapsu" dlužníka. Ve všech třech případech musí být klient dokumentována tak, aby dokázal, že se setkal s finančními potížemi, které znemožňují zaplatit půjčku na stejném okruhu.