Virtuální realita má přijít do nemovitostí v České republice


Vydáno: 16.02.2017

Potenciální kupci nebo nájemci nemovitosti v České republice nemůže jít na skutečné výstavě a podívat se na byt nebo dům ve virtuální realitě.

Virtuální realita začíná pronikat do oblasti nemovitostí. Některé zahraniční realitní kanceláře poskytují 3D brýle a apartmány s výhledem do virtuální podobě. První myšlenka na území České republiky přijala spouštěcí Flatio, která se specializuje výhradně k pronájmu po dobu jednoho měsíce až šesti měsíců.
Odborníci se domnívají, že virtuální technologie nenahradí tradiční vlastnost zobrazení. Nicméně odborníci se domnívají, že virtuální realita bude dobrý pomocník pro vývojáře: potenciálních kupců k návštěvě bytu před jakmile je začnou stavět.
Virtuální realita, ve kterém budoucí kupující či nájemce ponoří pomocí 3D brýle, vám umožní zažít skutečnou velikost areálu. Flatio spuštění zakladatel Radim Rezhek tvrdí, že zákazníci nepotřebují nákladné zařízení vidět objekt ve virtuálním dimenze. Postačí, aby smartphone a kartonových brýle, ve kterém mohou být instalovány. Oni Flatio a má v úmyslu poskytnout svým zákazníkům.