Všechny české v plné výši na webu pro nejnovější karta


Vydáno: 27.01.2016 | Aktualizace: 03.01.2020

Celá Česká republika na první pohled: Síť má aktualizované mapy.
Online Mapy.cz můžete podrobně prozkoumat jakékoli oblasti České republiky z ptačí letu. Nové letecké fotografie pořízené v průběhu posledních dvou let, oni jsou více vysoce kvalitní.
Čeští i zahraniční uživatelé mohou prohlédnout České republice díky do nových výšek s leteckých snímků že letos 25. ledna k dispozici na serveru Mapy.cz. Česká krása krajiny ptačích 96.000 vysílá fotografií, které byly provedeny v posledních dvou letech.
Typ letadla v České republice a na pohraniční oblast 82,710 metrů čtverečních. km po ošetření zabírá 2,1 terabajtů obrazových dat. Nová mapa české společnosti pronajaté TopGis, podílí konečné zpracování mapy.cz.
Předchozí verze map vytvořených v letech 2010-2012. Nové letecké snímky (z 96374 snímků) jsou vyšší kvality. Jako uznávaných tvůrců, což z nich není tak jednoduché, jak se zdá na první pohled. Nejprve musíte připravit letový plán, vyzvednout výšku, rozlišení správně záznam rozdělila území do bloků a poskytují mnoho dalších nuancí - řekl GIS-specialista Mapy.cz Peter Hoffman. Obrazy ošetřené zesítění přizpůsobit mapovat přesně odpovídala skutečným podmínkám.
Prohlédněte si detailní snímky z výšek a prozkoumat nejpodrobnější turistickou mapu celé České republiky mohl kdykoliv na serveru Mapy.cz.