Ve městě Liberec byl otevřen nový park


Vydáno: 16.02.2018

Skupina dobrovolníků nedávno dokončil projekt na vytvoření nové parkové části parku v Liberci. Po mnoho let, tato oblast je využívána měšťané jsou prostory pro pikniky a grilování, ale neměla mít všechno, a případné úpravy, které je tam odpočinout. Z tohoto důvodu skupina mladých aktivistů dát do pořádku pozemek, a položila ji na multifunkční hodnotu a nyní si můžete odpočinout pohodlně pořádat setkání, uspořádat grilování, jízda na kole, chodit s dětmi a tak dále.

Park byl vyčištěn a vybaven. Jako pomoc pro dobrovolníky bylo přiděleno určité množství finančních prostředků ze zvláštního fondu. S dalšími funkcemi nový plot, byla uvedena v parku, instalovaných cyklistických stojanů a cyklostezky vytvořených, vysazené trávy, které budou stabilně udržována pomůcky.

Nové lavičky a altány, grily a instalované v grilování je také nastavit v parku. Kromě toho velký počet nových osvětlovacích prvků byl pohřben po obvodu parku, aby se zde zůstat nejen pohodlné, ale také bezpečné ve večerních hodinách.

Jako součást programu, který má přilákat nové návštěvníky do parku v parku jsou koncerty místních i hostujících umělců a hudebníků. Obyvatelé města mají velkou možnost strávit vzrušující výlet, jezdit na kole nebo grilovat s živou hudbou. Místní obyvatelé jsou vděční mladých aktivistů, jak dlouho zůstal nevěřícně, že tak velký a malebná oblast být v limbu.

Také vyšlo najevo, je dalším krokem v dobrovolných plánů - přeměna luk pro pobyt v přírodě v lesních oblastech, stejně jako zlepšení stavu cest v lese, k obyvatelům města by mohlo bezpečnou chůzi a jízdě na kole přes ně. Navíc stopy v lese nejsou jen pro pohodlný pobyt turistů v pevuyu všech značek mají vážnější účel a slouží pro snadný pohyb v době bypassu plochy pro lesníky. V současné době dobrovolníci hledají sponzory pro nový projekt.