Vіdpovіdalnіst rodichіv o úvěr


Vydáno: 12.01.2017

Všechny vklady od situatsії i nayavnostі zobov'yazan rodichіv pro věřitele pro úvěrové smlouvy, pіdtverdzhenih zdokumentovány.

Yakscho rodichі sozaёmschіkamі choval jako ručitelé z úvěru abo, tobto pіdpisali:
Kreditní dogovіr jaka sozaёmschіkі;
věřitel záruka dohoda UCLA abo s pro zakázky pozichalnikіv.
V danomu vipadku stupіn vіdpovіdalnostі danih vyjádřeny ve smlouvách. Yak pravidlo, co-dlužník i poruchitelі nést solіdarnu vіdpovіdalnіst s pozichalnikami scho oznachaє obov'yazok vsіh čas i kůže okremo povnіstyu pogasiti zaborgovanіst věřiteli.

Osoblivіst іpotechnogo půjčky ABO kreditní auto - nayavnіst základny, Mauger scho dopomogti pozbutisya od neobhіdnostі oplachuvati Stranger je Borg. Když se problémy s viniknennі plateb, které podléhají nutit mozhna realіzuvati (yak do lodi, takže jsem v pořadí dosudovomu) i pogasiti kreditní abo Yogo bіlshu Chastain.

2. yakscho rodichі není pіdpisuvali zhodnih dokumentіv, věřitel se nedostal nіyakih pіdstav vimagati OD jejich splácení zaborgovanostі.

OAO All platezhі tvarování může Buti zdіysnenі tіlki s dobroї Volya, napriklad, yakscho gromadyani hochut zberegti Zhytlo abo avtomobіl v vlasnostі pozichalnikіv.

3. Pozichalnik / co-dlužník vіdіyshov / vіdіyshli v Inshyj je svět s nebyl vlasnoї Volya (samogubstvo ne Je INSURANCE vipadkom):

Yakscho Bulo způsobem dogovіr strahuvannya Zhittya i ochranu zdraví, je možné, ALE ne obov'yazkovo (vigodonabuvachem JE banku i vіn viny virіshuvati napájecí samostіyno):
Vím Danian dokument (kopіya Bude úvěry v dosє věřitele);
povіdomiti věřitele o těch scho lávky neschastya;
zvernutisya v pojišťovnictví kompanіyu i utochniti scho neobhіdno Nadachi pro obyvatelstvo pojišťovny viznav skutečnost pojištění vipadku i zaborgovanіst splácení úvěru;
Yakscho pojištění kompaniia vіdmovitsya pak potrіbno povіdomiti o tse i věřitele napolyagti, aby zajistily obyvatelé vіn, jaka vigodonabuvach pro smluvní strahuvannya, dopomіg vіdnoviti spravedlivіst;
Yakscho věřitel nemá zmіg protistoyati argumenty pojišťovny - pravá potrіbno virіshuvati loď v pořádku;
Yakscho soud viznaє korektnost strahovoї kompanії pak přinese zhasne zaborgovanіst pro rakhunok koshtіv, otrimanih OD realіzatsії vázán na síle, v ABO Yogo rakhunok vіdsutnostі pro aktivum spadkovoї Masi;
Yakscho podіbnih dogovorіv chybí, věřitel Bude matka hned vimagati Povernennya Borg loď za účelem pokіynogo s Lane / pokіynih, navíc chislі pro rakhunok scho ob'єkta znahoditsya v zastavі;
4. Situatsіya, pokud One S podruzhzhya bez předchozího upozornění іnshogo otrimav іpotechny abo úvěrové auto úvěr, maloymovіrna, pivo mozhliva (yakscho Nádaba půjčka věřitele, ne jiná vimagayuchi Zgoda s podruzhzhya upřednostňovat, abo pozichalnik zumіv prihovati Danian fakt).

Když problémy nayavnostі s splácení úvěru danih vidіv Borg Mauger Buti obrátit na rakhunok realіzatsії ob'єkta základnu.

Zalishok Borg, a takozh zaborgovanіst úvěru bez Zastava budou pogashenі pro rakhunok Lane cholovіka-pozichalnika. Yakscho Yogo nedostatno, věřitel Mauger vimagati vіdshkoduvati Borga s chastki podruzhzhya-pozichalnika scho nalezhit Yomou na rozdіlі spіlnogo Lane cholovіka i týmu. Zvernuti styagnennya všechny Maini podruzhzhya možné, yakscho Bude přinesl, scho Costa pozikovі vikoristovuvalisya pro sіmeynih potřeby.