Vážený hypotéku? Pokusit se snížit náklady na jeho výplatu!


Vydáno: 04.10.2016

Hypotéka - je nejen skutečná příležitost ke zlepšení kvality svého života tím, že koupí obytné úvěry na nákup nemovitostí, ale při vysokém riziku dluhové jámy a ztratit veškerý nabytý majetek, pokud po lhůtě splatnosti lhůta placení pravidelných měsíčních plateb, co teď stále čelí spotřebitelé. Ale v poslední době, kdy výrazně poklesla hladina mnohých občanů z příjmů, jako dlužníci stávají velmi obtížné platit své dluhy, Češi se stále více zajímají o způsoby, jak snížit náklady na zaplacení hypotečních úvěrů, protože pro mnohé jedinou možností, jak zachránit své vlastní domy a vyhnout se nepříjemnému kontaktu s kolektory nebo exekutoři. Toho lze dosáhnout tím, že sníží náklady na údržbu hypoteční závazky, které můžete použít nástroje, které nejsou v rozporu s podmínkami dříve podepsané smlouvy o úvěru.

Mateřská kapitál. Po narození (přijetí / přijetí) druhé dítě mladé rodiny mohou využít zvláštní formu státní podpory, která není k dispozici v hotovosti - mateřskou kapitálu. Ale může to být použity k řešení různé finanční problémy, včetně zaplacení dluhu na smlouvy o hypotečním. Za to, že dlužník může dokonce jednat s bankou je upravena měsíční platby (kvůli snížení tělesné hypoték, bude naběhlý úrok být také méně), aby pomohla odstranit úvěru zátěž a zjednodušují dluhu.

Daňové odpočty na hypotéky. Dalším nástrojem k dispozici ke snížení nákladů na placení úvěrů na bydlení v rámci před smlouvy s bankou - odpočet daně, čímž se vyrovnaly část vynaložených prostředků, které byly provedeny na splacení tohoto dluhu. To může spočítat všechny oficiálně zaměstnané občany, kteří mohou zaplatit 13% daň z příjmů zaplacenou na předem příjmu z. V závislosti na vašich preferencích, k možnému daňovému odpočtu za ohlašovací rok, s odkazem na kontroly v místě registrace (v tomto případě bude náhrada vyplacena jednorázově) nebo přímo od svého zaměstnavatele, čímž se vyplacené mzdy již nebude podléhat příjmy daň bude zjednodušují placení úvěru.

Refinancování. V poslední době věřitelé jsou stále více zajímají o refinancování své závazky z úvěrů byl důležitý především pro majitele hypotéky v cizí měně. I když ne všechny české banky nabízejí programy refinancovat dřívější finanční prostředky získané aby se minimalizovalo riziko zpoždění, stále více a více věřitelé jsou ochotni dělat ústupky, aby svým zákazníkům, za předpokladu, že se uznává, že již není schopen včas dostát svým závazkům ( banky pro úvěry na bydlení - příležitost k zisku v dlouhodobém horizontu, protože jsou otevřena dialogu s těmi, kteří zaplatili své dluhy včas a neporušil splátkový kalendář). Na druhou stranu, refinancování hrozí velké přeplatek, vzhledem k tomu, že za takových okolností, banky nemají snížit úrokové sazby a prodloužit dobu splácení půjček. Ale i přes to, snížením výše měsíční splátky, dlužník je snazší platit své dluhy a zachránit své vlastní domy.