V případě, že dlužník oznámit bance v případě osobních údajů a vytváření pracovních změnilo?


Vydáno: 14.02.2017

Provedením jakékoli úvěr - jistě významný krok v životě. Mezitím, po podepsání dohody s bankou, mnoho dlužníků platit jejich úvěru pozornost pouze v kontextu tvorby pravidelné platby. Nicméně, problémy s věřiteli mohly zdát, že dlužník, kde se neočekává. Důvodem pro jejich vzhled může být změna osobních údajů, jako je jméno nebo adresa, kterou banka nebyla oznámena. Takže to, co by měl informovat věřitele a co ne?

Co především začlenění do pojmu osobních údajů?

První věc, která označuje libovolnou dlužník ve svém dotazníku - pas detaily. Tato informace je základní, jak v jeho bance lze snadno najít dlužníka, pokud se zastaví zaplacení úvěru. Proto jakákoli změna informace obsažené v tomto dokumentu se jistě stala slavnou bankou. Zejména, určitě je třeba upozornit věřitele, pokud změníte jméno, příjmení nebo křestní jméno (a někdy je). To je nutné, i kdyby jen proto, že není možné provádět platby, protože to vyžaduje autorizaci.

Post Bank, že osobní údaje změnily nutnost vyrábět, i když nemáte žádnou kreditní kartu a že není možné doplnit avtorizuemsya. Skutečnost, že "plast" dal jméno majitele? a někdy v maloobchodních prodejnách žádat o cestovní pas, aby ji ověřit. Jména nekonzistenci vést alespoň k popření transakce, a může být ve skutečnosti policejní stát.
Musím vědět o bankovním přechodech a děti?

Kromě osobních údajů v cestovním pasu také obsahuje informace o tom, kde se dlužník zdržuje, a pokud má děti. Když se to změní, je to také říci banku. Proč? Alespoň tak, že bude věřitel vás trestat za to, co bylo přerušeno úvěrovou smlouvu, kterou podepsal i sami. Trestem za to může být v pořádku, a předčasné ukončení smlouvy o půjčce s kompletním návratem zbývajícího dluhu.

Kromě toho v životě existují různé situace, které by mohly nedopadne tak, jak jste očekávali, že. Například, narození dítěte, nejste informováni o jeho časovém banky, může vést k finančním potížím v rodině, komplikuje splacení. Při pokusu o také požádat o odložení svého tajemství jistě bude odhaleno, a pak věřitel může odmítnout splnit, protože to bude předpokládat, že jste ho podvedla.

Podobná situace může nastat se změnami na pracovišti, které také potřebují informovat banku. Samozřejmě, že nemůže opustit finanční instituci ve tmě, pokud ztratíte práci, protože v tomto případě je možnost zpoždění výrazně zvyšuje. Věřitel také pro mimořádně pilné dlužník může dělat slevu nabídl vzít dovolenou úvěr s cílem zlepšit jejich finanční situaci.
Vaše informace mohou být důležité

Kromě změny pracovat a mít děti, že život může být dlužník je spousta změn. Samozřejmě, že ne informovat banku o všem, například, že se chystáte jít na týden na návštěvu. Ale na druhou stranu, existují situace, kdy i dočasný cestovní věřitele lépe zabránit. Ano, tento okamžik je důležité pro držitele kreditních karet, kteří mají v úmyslu použít "plast" mimo místo svého bydliště.

To je zvláště důležité v případě, že očekávaný cestu do zahraničí. Skutečnost, že banky vysledovat, kde a jak se transakce provedené na kartě, a je-li náhle věřitel obdrží informace o mapy používá mnoho tisíc kilometrů od místa bydliště dlužníka, může zablokovat v domnění, že se používá podvodníky. Se dohodly, že zůstat v situaci, bez peněz není příliš příjemné, protože banka je lepší vědět předem, vaše budoucí zahraniční cesty.

Dokonce i na tak zdánlivě malé věci, jako je změna číslo mobilního telefonu nebo e-mail banka ještě více upozorní. Zejména pokud používáte svůj mobilní nebo internetové bankovnictví. Speciálně pro tuto návštěvu banka osobně nejsou nutně - stačí zavolat.