V Praze Vysočanech ušlechtilým parkové plochy 1,5 ha


Vydáno: 11.02.2016 | Aktualizace: 03.01.2020

V aktualizované parku měla být minigolfové hřiště, ale jen vybavit dětské a sportovní hřiště. Stavba bude trvat 8,6 milionu korunách. V Praze Vysočanech zlepší parkovací plochu 1,5 ha.
Nový park ve Vysočanech rozloze 1,5 ha v Praze bude stát 8,6 milionu korun. Původně chtěl vytvořit minigolfové hřiště, ale veřejnost sdružení "Krotsan" oponoval. To také nedovolil většina pacientů kácet stromy v parku, tak čistý, pouze tři z nich. Namísto toho budou vysazeny 33 nových stromů.
V parku je vybavena her a sportovních zařízení, dláždit chodníky, kamenné schody postavené na nábřeží a rozšířit stávající trasy kolo.
Park Pod Lávkou ve Vysočanech, kteří budou zvyšovat, která se nachází mezi ulicemi Otselarzhskoy, Freyovoy a řeky Rokitki v Praze 9. V blízké budoucnosti v této oblasti by mělo vidět další One Park Zahrádka - v bývalém zahradnictví míst. Součástí parku může být rybník. Práce by mohla začít na jaře příštího roku. Obecně platí, že vytvoření parku trvat až 6 měsíců. Nový park s dětským hřištěm by bylo vhodné chůze od rezidenční čtvrti U Elektry metra Kolbenova.