V Praze, přemýšlet o zvýšení cen pro cestovní turystiv


Vydáno: 29.01.2016 | Aktualizace: 03.01.2020

V Praze Radnice promyslet možnosti jako vznikly na pokrytí nákladů na údržbu a provoz veřejné dopravy v hlavním městě. Možná, že budou muset platit pro turisty.
V Praze, přemýšlet o zvýšení cen pro cestování pro turisty
V blízké budoucnosti určité kategorie lístky na městskou dopravu v Praze, může růst. Dopravní podnik ROPID analýzy mají možnosti. V radnice tvrdí, že zvýšení cen nebude mít vliv na základní a roční jízdenku za 24 korun. Připisují Úředníci to k tomu, že nechtějí provokovat zvýšení počtu volných jezdce.
Podle náměstka primátora Petra Dolineka, výdaje na veřejnou dopravu vzrostly proto, že ceny letenek se mohou zvýšit. To se týká především jedno - a tři dny jezdit, který je často používán turisty. ROPID nabízejí nové cenové politiky bude diskutovat o nich. V městské správě se domnívají, že ve srovnání s ostatními evropskými hlavními městy Praha podcenila náklady vstupenek v těchto kategoriích.
Náklady na přepravní práce vzrostla prostřednictvím pokračujících metra tratě v minulém roce - od Deyvitskoy do Motola. Za poslední rok se objem dopravy v Praze se zvýšil o 3%, zatímco z údržby a měl jít do 8% více peněz. V pátek av sobotu večer, byla větší pravděpodobnost, že jezdit tramvajové průsmyky a integrace srednocheskoyi Praha systémů veřejné dopravy. Kromě toho, v loňském roce snížil cenu ročního cestování - až 3650 korun.