V Praze otevřel první komplex s umělými vlnami pro surfování


Vydáno: 03.02.2016 | Aktualizace: 03.02.2016

V Praze otevřel první komplex s umělými vlnami pro surfování. Ve čtvrti v Praze Letňanech komplexu otevřel SURF aréně s umělými vlnami pro surfování. V sobotu od 12:30 se konal demonstrační výkonnost evropských mistrů. Každý, kdo mohl také vyzkoušet jízdu na desce pro surfování. Je možné objednat ve dvou nebo trvat hodinu pro společnost 12 osob. V závislosti na vytížení komplexu, bude doba bruslení stojí od 1075 do 1790 korun na osobu (3300 Kč a 12900 pro dvě osoby do 12 osob). Pro pravidelné realizační cenou bude nižší. «SURF ARENA žádná náhrada karibské slunce a přirozené, ale umožní vám trochu praxe, aby bylo připravené pro lyžování ve volné přírodě" - řekl před zahájením majitele arény Juraj Sonlaytner. Spolu se dvěma společníky investoval do výstavby unikátního komplexu ve výši 50 milionů korun. První uzavřená zařízení pro surfování v USA byly před 10 lety. Před 5 lety s konkurencí tohoto sportu začala v Evropě.V Praze otevřel první komplex s umělými vlnami pro surfování.
Ve čtvrti v Praze Letňanech komplexu otevřel SURF aréně s umělými vlnami pro surfování. V sobotu od 12:30 se konal demonstrační výkonnost evropských mistrů. Každý, kdo mohl také vyzkoušet jízdu na desce pro surfování.
Je možné objednat ve dvou nebo trvat hodinu pro společnost 12 osob. V závislosti na vytížení komplexu, bude doba bruslení stojí od 1075 do 1790 korun na osobu (3300 Kč a 12900 pro dvě osoby do 12 osob). Pro pravidelné realizační cenou bude nižší.
«SURF ARENA žádná náhrada karibské slunce a přirozené, ale umožní vám trochu praxe, aby bylo připravené pro lyžování ve volné přírodě" - řekl před zahájením majitele arény Juraj Sonlaytner. Spolu se dvěma společníky investoval do výstavby unikátního komplexu ve výši 50 milionů korun.
První uzavřená zařízení pro surfování v USA byly před 10 lety. Před 5 lety s konkurencí tohoto sportu začala v Evropě.