V Praze, doplňován řad cyklistů


Vydáno: 31.07.2015 | Aktualizace: 03.01.2020

Chcete-li přesně určit počet milovníků kol v Praze nastavit automatické časovače. S takovým zařízením, která působí 42 hodin denně, po celý rok, se podařilo vytvořit statistiku. To vám umožní pochopit, co dnů a za jakou dobu většiny cyklistů.

V Praze, pulty, které stanoví 25 kusů, napočítal více než 380.000 průchody cyklisty. Tento údaj se zvýšil o 30 procent ve srovnání s loňským rokem. Většina lidí sedí na kolech v červnu. Nejpopulárnější trasa v české metropoli, se stal cyklostezka, která vede podél Vltavy. Udržuje ji z Tróje do Zbraslaví. Oblast v Modrzhanah na něj prošel asi 50 tisíc lidí. Na nábřeží, v blízkosti Visegrad metr tunelu zaznamenal více než 34 000 cyklistů. Na jihu cestoval přes 40 tisíc lidí.

Většina lidí sedí na jejich "dvoukolového železný kůň", na jaře av létě. V červnu, opouštět mnoho cyklistů během letních prázdnin - v červenci a srpnu. Nejméně lidé dávají přednost cestování na kole v prosinci a lednu. Dokonce i ponuré počasí nebude bránit skutečné odvážlivce a příznivce cykloturistiky.