V České republice vyvinuli program, který detekuje falešný


Vydáno: 09.09.2015 | Aktualizace: 06.09.2015

Základem této aplikace, vývojáři se snažili dát všechny své zkušenosti. Tento vývoj bude pomáhat lidem kupovat pouze vysoce kvalitní a prověřené výrobky, budou výrobci moci sledovat trhy a vznik padělaných výrobků v katalogu. Příloha názvem Authentizer, jehož činnost je založena na skutečnosti, že skener přečte jehličkové kód.

Prodejci uzavřít jednu kód uveden, a umístil na druhém místě ve viditelné části zboží. Kupující může skenovat kód až po zaplacení zboží. Aplikace Systém dostane signál z kombinace dvou kódů. Vzhledem k této a může určit výrobek je kvalitní produkt, nebo je to levné falešné. Je-li původní produkt naskenování, systém informuje o tom. Dojde-li k re-zápas kombinace kódů, systém zaznamená, a oznámit přesný čas a datum použití.

Od začátku, rozvojový program plánovaný pro použití na kontrolu kvality alkoholických nápojů. Vývoj a zahájení programu v provozu, stála 10 milionů korun. V nadcházejícím roce mají být zahrnuty do více než 10 výrobců českých výrobků. Za to, že má smysl prosazovat produkt na mezinárodním trhu.