V České republice se zvýšil počet volných pracovních míst vyžadovat techniky pro programátory


Vydáno: 10.02.2016 | Aktualizace: 10.02.2016

Frýdek-Místek zavírání volná místa, přičemž na práci cizinců. Vyžadují minimální znalost ČR a EU občanství žádoucí. Programátoři jsou připraveni přijmout i z Ruska a Ukrajiny. Česká republika se zvýšil počet volných pracovních míst potřebných techniků a programátorů Oproti loňskému roku se počet volných pracovních míst v některých regionech České republiky vzrostl o 100%. Podle Grafton Recruitment, noví zaměstnanci často vypadají na výrobních a prodejních oddělení. Tam by měl také odborníci na kontrolu kvality a výrobní technologie. Technické speciality tvoří 2/3 z celkového počtu volných pracovních míst. Téměř 100% více volná místa se objevil v provincii Kralovohradetskomu, v důsledku růstu výrobního odvětví v regionu. V provincii Ústí nad Labem má několik start-ups, díky níž poptávka po nových zaměstnanců vzrostly o 40%. V Praze a Českých Budějovicích volných pracovních míst bylo o 20% více. České firmy se snaží zaplnit nedostatek personálu s pomocí cizinců. U zaměstnanosti oni potřebují naučit česky na minimum a pokud možno být občanem EU. Často se do práce v České republice koná Slováci, Poláci, Bulhaři a Rumuni. S Ruskem a Ukrajinou ochotně akceptovat programátory a vývojáře, a to navzdory obtížím při zpracování víz a dokumentů.Frýdek-Místek zavírání volná místa, přičemž na práci cizinců. Vyžadují minimální znalost ČR a EU občanství žádoucí. Programátoři jsou připraveni přijmout i z Ruska a Ukrajiny. Česká republika se zvýšil počet volných pracovních míst potřebných techniků a programátorů
Oproti loňskému roku se počet volných pracovních míst v některých regionech České republiky vzrostl o 100%. Podle Grafton Recruitment, noví zaměstnanci často vypadají na výrobních a prodejních oddělení. Tam by měl také odborníci na kontrolu kvality a výrobní technologie. Technické speciality tvoří 2/3 z celkového počtu volných pracovních míst.
Téměř 100% více volná místa se objevil v provincii Kralovohradetskomu, v důsledku růstu výrobního odvětví v regionu. V provincii Ústí nad Labem má několik start-ups, díky níž poptávka po nových zaměstnanců vzrostly o 40%. V Praze a Českých Budějovicích volných pracovních míst bylo o 20% více.
České firmy se snaží zaplnit nedostatek personálu s pomocí cizinců. U zaměstnanosti oni potřebují naučit česky na minimum a pokud možno být občanem EU. Často se do práce v České republice koná Slováci, Poláci, Bulhaři a Rumuni. S Ruskem a Ukrajinou ochotně akceptovat programátory a vývojáře, a to navzdory obtížím při zpracování víz a dokumentů.