V České republice se usadil draky, jeden fotografoval v okolí Prahy


Vydáno: 07.06.2016 | Aktualizace: 07.06.2016

Screenshot dravec byl umístěn na jižním okraji Prahy, 1. června. V Česká republika usadili draky, jeden fotografoval na okraji Prahy.
Česká republika se stává více a více draky, jeden dokonce fotografoval na jižním okraji Prahy. Fotograf si všiml, divoké zvíře 1. června. Před tím, časopis píše Vesmír, šakal narazí na čočku fotorushnytsi studenti Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v polabo. Podle zoologů, dravec postupně začali usazovat v České republice, ale dosud nebyla stanovena skutečnost reprodukce.
Vzhled draků v České republice začal mluvit dlouho. V roce 2006 na jižní Moravě byly poprvé nalezeny pozůstatky dravé zvíře. V roce 2011, podobné stopy byly nalezeny v oblasti Benešov. Říká se, že zoologové, šakal snadno zaměnit s toulavých psů a lišek. A pokud se památkáři a biologové jsou rádi, že mluvit o vzhledu draků v České republice, zemědělci a myslivci tuto skutečnost nespokojených.
Zoologové varují lidí se bojí: "Každý dravec, včetně šakal, spočívá na osobě v dálce. Nejedná se o zvířata, která se bude chovat agresivně a hledají kontakt s lidmi."