V České republice, kde banka výhodnější vzít hypotéku


Vydáno: 24.10.2016

V České republice je problém s bydlením v posledních letech stále častěji řešen pomocí hypotečních úvěrů. Po zásadní rozhodnutí získat úvěr schválen, bude nutné vyřešit zásadní otázku: která banka je výhodnější vzít hypotéku. A opravdu - poskytnuté úvěry na bydlení do různých finančních institucí se liší, je třeba učinit správné rozhodnutí.

Výběru banky nabídek
Za prvé, musíme pochopit, že často nejvíce ziskové bankovní návrhy jsou tak jen na první pohled. Ve skutečnosti může být odlišné. Platí pravidlo, že české banky podle propagaci úvěrových produktů, úplné informace o nich nemají. Zatím existuje celá řada bodů, které je třeba věnovat pozornost při získávání úvěru.

Volba úvěru
Úplně první věc, kterou je třeba získat představu - výše úvěru, který lze obecně požadované v jedné bance. Obecně platí, že každá banka dělá své vlastní nároky na finanční situaci dlužníka, při používání svých vlastních vzorců pro velikost úvěru. V každém případě, všechny úvěrové instituce nutně vzít v úvahu měsíční příjmy a měsíční výdaje činí typický dlužník (potraviny, bydlení a veřejných služeb, a tak dále. P.). V tomto případě jsou všechny banky musí ověřit hodnotu příjmu z pracovní činnosti příslušného certifikátu. Důležitou roli hraje ve věku dlužníka.

Volba úrokové sazby
Ve skutečnosti, kdy banka je výhodnější hypotéku postihuje především efektivní úrokové sazby. Mluvení zjednodušující - to je součet všech plateb budete muset provést banku - nejen úroky z úvěru, ale také všechny druhy poplatků a provizí. Takže se nemusíte primárně věnovat pozornost úrokové sazby. Typicky malá sazba z úvěru je kompenzována jinými bankami, dodatečné platby dlužníka. Komise může požádat doslova "každý kýchání" - za zpracování úvěru aplikací, vedení účtu, platby předem a dokonce dělat další platbu. Navíc, mnohé banky zároveň vstupuje do smlouvou o poskytnutí hypotečního pojištění požadováno. A zatímco množství pojištění nemohou být malý.

Když přijde na místo, kde ziskové česká banka hypotéku nejlepší, samozřejmě zvolit známý člen tohoto trhu, pro které úvěry na bydlení - jeden z hlavních produktů. Na druhou stranu, nenechávejte bez pozornosti a nového, jen se na trhu objevily věřitelé. Typicky, pro marketingové účely, oni nejprve udělat víc, než nejlepší nabídky.