V České republice, kde banka výhodnější přispět?


Vydáno: 06.12.2016

Obyvatelé České republiky ochotně brát peníze vypůjčené méně ochotné k návratu, investovat se zvýšenou opatrností - ale nejraději udržet. Výběr spolehlivý banku, která bude nejen chránit, ale také násobit peníze získané přepracováním, pro většinu občanů je obtížné.

Investoři obvykle sledují tři hlavní cíle: ušetřit peníze, chránit před inflací a příjem. V důsledku toho si vybrat banku pro uložení je nutné, na základě tří kritérií: spolehlivost, ubytovací podmínky, stažení a celkovou ziskovost vkladu (v závislosti na poměru, pokud jde o umístění a úrokové sazby).

Jak určit spolehlivost banky? Doporučujeme vám, abyste zkoumat názory zákazníků na bankovních a kreditních portály, analytické články v tisku, že tato ratingová, včetně úředníků vedených centrální banky. Je důležité, aby banka, kam dát své peníze, byl členem systému pojištění vkladů. Mezi "jasně spolehlivější" tradičně patří banky se státní účastí, nebo jak se říká v reklamě, se státním přístupu, stejně jako velké banky, které prokázaly svou spolehlivost v průběhu let. Ale v žádném případě by neměly být "řízený hloupě" v reklamě nebo čestným značky, vaše kritéria spolehlivosti může být čistě individuální.

V procentní termínem a ziskový přínos post? Pokud jde o zájem - no, když jsou vysoké, ale sazby z vkladů nejsou nastaveny libovolně, a závisí na refinanční sazba, která určuje centrální banky. Ale že příspěvek byl prospěšný zájem, alespoň by se měla týkat inflaci, tj být vyšší než 10%. Nejspolehlivější banky - ty, které vytvoří odpovídající úrokové sazby, které poskytují maximální investor ziskovosti není příliš velký termínované vklady, a tak zajistit minimální ztráty v případě předčasného odstoupení od smlouvy.

Odborníci doporučují tříměsíční vklady s možností prodloužení.

A konečně, při výběru banky na ložisku muset hrát roli faktory, jako jsou minimální velikosti vkladu, schopnost získat kartu spojenou s otevření účtu preferenční kreditní karty a další bonusy.