V České republice, banky požádat o výpis z účtu hypotečního úvěru až 50 eur


Vydáno: 18.08.2016 | Aktualizace: 18.08.2016

Velké banky v ČR může požádat zákazníka o poskytnutí papírových výpisů z hypotéky od 500 do 1,5 tis. Eur (18 až 55 eur). Toto tvrzení je obvykle nutné v rozvod, stěhování nebo prodeji realitní portál našel český E15.

Takto mohou klienti Komerční banky na papírového výpisu o zůstatku úvěru zaplatit 1250 tis. Kč plus 21% daň. Na otázku, kolik takových žádostí bankovním výpisu obvykle dostane do roka a do jaké míry to vydělává úvěrová instituce odmítl vyhovět.

V Raiffeisenbank rovněž neupřesnila výše těchto poplatků, ale řekl, že prohlášení o zůstatku úvěru v hodnotě 500 eur pro své zákazníky.

Free Podobné výroky mohou získat zákazníci a malé banky většinou digitální, například, Equa Bank nebo AirBank.

České banky jsou již dlouho znám svou vášní pro poplatků a provizí. Takže letos na jaře vydání Český portál Bankovní Poplatky (v překladu - "Bankovní poplatky") v 11. po sobě vybral nejvíce absurdní, bankovní poplatek. Následujícího po roce 2015 se jednalo o poplatek za vstup nebo změna platebního příkazu k internetové bance.

Druhý nejvyšší absurdita v roce 2015 byl poplatek za vedení účtu zemřelého klienta v době, kdy se má za to vůle. Třetí místo - poplatky náplň třetí stranu, na čtvrté - autorizačního kódu SMS platby.