V České Brody příští rok otevřou nové turistické značce


Vydáno: 11.02.2016 | Aktualizace: 03.01.2020

Regionální přírodní park bude stále více a tsikavishe.U České Brody příští rok otevřou nové turistické trasy.
Následující rok, v České Brdah musí být nové turistické trasy. Udělají regionální krajinářský park Brdy přístupnější a pro turisty zajímavá. Bývalá vojenská posádka bude otevřený prostor parku zvýší o 345 metrech čtverečních. km. Mohlo vypořádání regionálního krajinářského parku bude Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky. Již nyní nabízí nové trasy stezek Klubu českých turistů. Co se týče budou vyjednávat s okolními osadami.
Rozvoj cestovního ruchu v regionálním krajinářského parku by měla podporovat síť turistických tras a vědeckých cest a cyklostezek, které spojují zajímavá místa s pohodlným kol parku. Až konečně vědět, kdy bude schopen realizovat všechny nápady. V první polovině příštího roku by měl být první cesta.
Agentura očekává, že budou spolupracovat nejbližší osady. Většina turistů v Brdech bude přitahovat 260 metrů čtverečních. km od panenskou přírodou, bez osídlení. Mnoho míst, které byly dříve nepřístupné pro lidi, turisté mohou vidět poprvé v 90. letech. Proto si klade za cíl, aby agentura vytvořit zpracovány informační systém, který pomáhá turisty postupně seznamuje s místní přírodou. Okres plánuje postavit i vozík, že turisté mohou snadno vrátit na parkoviště, kde nechal své auto.