V centru Prahy ustálené nutrie


Vydáno: 29.02.2016 | Aktualizace: 27.02.2016

V centru Prahy se usadil nutrie. Viz hlodavci mohou Semenivskyi na nábřeží.
Na břehu řeky Vltavy v Praze se začaly objevovat nutrie. Zvířata o hmotnosti 10 kg miloval smihovskuyu nábřeží a druhém břehu řeky. Lidé přicházejí krmit jako labutě. Podle Zdenka Nezmeshkalovoy Českého svazu ochránců životního prostředí, se v poslední době začaly usazovat nutrie podél řeky ve velkých městech ČR v Plzni, Hradci Králové a nyní v Praze. V České republice se v něm žádné přirozené nepřátele, takže mohou aktivně množit.
V přírodního stanoviště nutrie pocházejí z farem, kde jednotlivci se podařilo uniknout. Občané přijít na nábřeží krmit zvířata, hlodavci, protože to nemá smysl jít někam. Nutrie - býložravce v jejich přirozeném prostředí, které se živí kořeny a větve. Mají také rádi zeleninu, které přinášejí lidem. Pokud nutrie natknetsya pole v odpadků, ne pobrezguyut a bramborové slupky nebo jiný průmyslový odpad z ovoce a zeleniny.
V současné době, kapitálové služby nemohou kontrolovat počet nutrie. Obránci přírody by měla připravit program, který by mohl následovat rozmnožování těchto zvířat. Tyto programy jsou proti holubům. Člověk nutrie není ohrožena.