Úvěry prostřednictvím makléřů


Vydáno: 13.10.2016

V českých hypotečních makléřů se objevily v poslední době. Pokud potřebujete peníze a jste se rozhodli vzít úvěr začnete se zajímat o potravinových bank městech, volat pro všechny banky s ohledem na výběru nejvýhodnějších podmínek pro vás a úvěrových programů. Si pečlivě prostudovat počty reklamních letáků bank, porovnání podmínky úvěru. Dávejte pozor na jakékoliv informace týkající se úvěru, požádejte o radu přátel a známých. Snaží vyřešit pro vás nových termínů a pojmů. Moje hlava se točí. Někdy poté, co investují obrovské množství trpělivosti, úsilí a vytrvalost uspět. Ale v každém případě, tento proces vyžaduje určitý čas, který by mohl být více užitečně strávený na oblíbené a rodinu, aby bylo dosaženo dobrých výsledků v jejich práci. Muž, daleko od finančního sektoru nemusí přišel na všechny nuance, unavený trávení obrovský tok informací jít do nejbližší banky a aplikovat. Dokonce dostat požadovanou částku později si uvědomí, že to není úplně to, co slíbil. Procenta, dodatečné platby a další. V reklamě, banky zpravidla neposkytují úplné a přesné informace o efektivní úrokové sazby. Omezené obecné fráze častěji. Najdete ručení, a později zjistil, že banka na protější straně ulice, nejsou vyžadovány. Podáním přihlášky do banky a nebudete odhadnout, jak dlouho to může ležet na protější polici. Kromě toho, že konečný výsledek: schválení nebo ne, téměř vždy nepředvídatelné. Hypoteční makléř v pořádku a potřebují být informováni o celé situaci na trhu úvěrových produktů, mimochodem, často mění. Chcete-li jste udělali to nejlepší rozhodnutí.

Job úvěr broker má radu a podporu dohody. Zde jsou jeho hlavní fáze:


1. Analýza cílů a záměrů klienta.

2. Analýza dokumentů, hodnocení jejich bonity zákazníka.
3. Volba úvěrové instituce s podmínkami nejvhodnějších potřeb a přání klienta.
4. Výpočet budoucích plateb.
5. Analýza možných alternativních návrhů.
6. Pomoc při sbírce listin pro předložení úvěrové instituce.
7. Tvoření nejúplnější balík dokumentů, které splňují požadavky na úvěrovou instituci.
8. Organizace (v případě potřeby), vyhodnocení a pojištění zástavy, registrace transakcí.
9. Žádosti o "Support" ve všech stádiích úvěrových organizací, včetně snížení aplikací a snížit riziko neúspěchu.
Vzhledem k tomu, hypoteční makléř ve velmi krátkém čase vybere ty nejlepší podmínky pro úvěry, pomocí nahromaděné informací nabízí bankám, poradenství ve všech záležitostech, které mohou vzniknout v klientovi, podporuje žádosti do vydání úvěru, čímž se snižuje riziko odmítnutí. zákaznických preferencí pro práci s hypoteční makléři jsou evidentní. Klient se setká se souhlasem k jejímu provedení, ví, že reálné úrokové sazby z úvěru, veškeré potřebné finanční prostředky, jakož i požadavky ze strany banky dlužníka. Broker je na straně klienta, hájí své zájmy ve všech fázích žádosti o úvěr.

Na pozadí zvýšení počtu bank na kreditní makléřské trhu bude jen růst. Podle bankovních údajů asi 90% úvěrů v USA s zprostředkovatele úvěru. V Evropě je asi 80%. Zahraniční spotřebitelé již dlouhou dobu zvyklí dostat za své peníze lépe. V České republice, dokud se situace není tak růžová, ale to může být argumentoval, že tento trend a úvěr zprostředkování bude brzy samozřejmostí. Důkazem toho je růst trhu s nemovitostmi v České republice, a zvýšení počtu transakcí zahrnujících úvěrové prostředky, zvýšení počtu transakcí zahrnujících úvěrové makléře. Nezanedbatelné je skutečnost, že hlavními spotřebiteli této služby je docela zaneprázdněný a lidé s příležitostí a chcete získat úvěr chtějí vybrat nejvhodnější úvěrové podmínky a strávit co nejméně času. Mnozí z nich jsou mnohem výnosnější obrátit na profesionály v oblasti úvěrů, platit za jejich služby, než ztrácet svůj drahocenný čas.