Úvěrové linky pro zboží, - které jsou, a jejich vlastnosti.


Vydáno: 29.12.2016

Dnes téměř všechny velké domácí spotřebiče, mobilní zařízení a jiné drahé zboží nabízejí možnost nákupu zboží na úvěr. Nákup zboží na úvěr - velkou příležitost začít používat ihned věc po uzavření úvěrové smlouvy. Nemusíte dlouhé a únavné sbírat peníze na požadované vybavení domácnosti.

Existují dva typy komerčních úvěrů. Liší se v systému platebních prodlení.

Vrácení podle plánu

První varianta poskytuje úvěr na splátky dluhu na plán, který se skládá z úvěrových poradců. Obvykle se plán je tabulka, která maloval měsíce, jak je potřeba, aby se peníze, aby zaplatil dluh.

V tomto typu spotřebitelského úvěru budete přeplácet asi 5-7% z hodnoty zboží. Předpokládejme, že jste vzal půjčku v rámci tohoto režimu pro zboží v hodnotě 50.000 korun. Pak budete muset přeplácet 2,5-4 tisíc za použití úvěru.

Další možností je komerční půjčky nabízí minimální přeplatek nebo dokonce jeho absenci.

jednorázová platba

Můžete získat úvěr na nákup zboží s jedinou platbou. V tomto případě provést prvotní příspěvek ve výši 20-30% hodnoty zboží. Pak zbytek nákladů na zboží, které dávají přednost další platbu.

Druhý termín platby uvedené ve smlouvě o úvěru. Není-li doba, to je týden od nabytí věcí. S tímto platebního schématu přeplatek je 2-4% z komerční hodnotu, a v případě, že termíny jsou malé (méně než jeden měsíc), přeplatek vůbec rovnat nule.

Tato verze úvěru na výhodné, pokud nemáte dostatek peněz, ale produkt je naléhavě zapotřebí. Je zřejmé, že po dobu uvedenou ve smlouvě získáte požadované peníze a splácení dluhu. Například, budete potřebovat nový mobilní telefon, aby nahradil staré rozbité, ale na plat budete muset počkat 1-2 týdny.

V obou případech je vůle zástavní právo je velmi dobrá. Pokud nechcete při plnění svých povinností uhradit polovinu nákladů na zboží, banka uzavřela smlouvu o úvěru s vámi, má nárok na zboží ve svém držení jako náhradu škody.

Veškeré záležitosti týkající se porušení smlouvy o půjčce z vaší strany nebo ze strany banky by měl být vyřešen u soudu. Takže pokud jste ohrožovat pracovníky banky propadnutí majetku nebo odnětím můžete ignorovat těmto hrozbám.

Hlavním Platba svůj dluh, a to i se zpožděním 2-3 měsíců. Nezaplacený dluh může skutečně vést k hodnocení, ve kterém budete muset trávit čas a nervy. Také riskujete kazit své kreditní historii.

Nákup zboží na úvěr má nesporné výhody. Jen si myslím, nad ní správně předtím, než jdete do obchodu a spusťte vyhledávaný úvěr.