Úvěr zajištěný existující nemovitosti, je důležité znát Čechy.


Vydáno: 06.09.2016 | Aktualizace: 06.09.2016

To by se mělo začít s tím, že hypoteční úvěr zajištěný nemovitostí v České republice existují dva druhy. Tento cíl a nevhodné půjčky.

Způsobilé úvěry zahrnují úvěry na bydlení (chaty, bytu nebo chaty).

Chcete-li zahrnout zneužití úvěru pro rozvoj jejich podnikání, nebo začít podnikat, na nákup non-rezidenčních nemovitostí nebo jiných časů, kdy budete potřebovat velkou sumu, a v nejkratším možném čase.

Hlavní výhodou úvěru pro specifické účely, se zdá hypoteční spotřebitelský úvěr úroková sazba. Tento typ získání finančních prostředků může trvat poměrně příznivé podmínky, za 10-15% ročně, což je průměr na úvěrovém trhu v České republice, kdy se nezacíleně úvěrového programu, bude tato částka zvyšuje o 2-10%.

Svěřenecké úvěry v České republice udělena na dostatečně dlouhou dobu (20 let) a necílené, dokonce se značným množstvím peněz nebude trvat déle než deset let, podle ovlivní velikost měsíční platby pro mnohé spotřebitele hraje klíčovou roli.

Český bankovní kauce není pro každého nedvizhimost.Y zde před zahájením rozeznat úvěr by měl zjistit, - nebo Váš byt je vhodný pro tento úvěr.
V českých bank v tomto ohledu celá řada specifických situací, za kterých hypoteční úvěr zajištěný nabytému majetku bude určitě odmítl:

Budova, kde sídlí váš byt, městské úřady uznány mimořádné události a předmětem větší opravy, rekonstrukci nebo demolici a kompletní přesídlení obyvatel v nejkratším možném čase;
V bytě je nepotvrzené dokumenty TIB. Že byt bezpečnostní list obsahuje změny vůči přestavbu objektu. V některých případech, kdy předmětem všechny ostatní parametry jsou splněny, banka vám umožní provést rychlou obnovu dokumentů nebo pro návrat do předchozí formy do areálů;
Zkontrolujte apartmány s právním straně přestupků, jejichž práva jsou zejména nezletilí a další;
Byt je částečně vlastněna moll;
V případě, že dlužník má pouze podíl na majetku. Vyjma případů, kdy půjčka potřeboval koupit zbývající podíl bytů, non-připsána (s přechodem do zástavy bance na skutečnosti transakce);
V pokoji je nelikvidní, že je na samém podlahy domu, který se nachází ve znevýhodněných domů, vchody a tak dále;
 Banky nepřijímají znevýhodněné byt jako zajištění, protože odmítnutí pojišťoven kompenzovat rizika takových dohod.
Rizikové objekty, které nepokrývají náklady na transakci. V tomto případě vám může být nabídnuta menší množství požadováno;
Byty v budovách, které jsou uznány jako cennými historickými a kulturními podmínkami (Památky a historie).

Je-li váš majetek povoleno na hypotéku zajištěného nemovitostí, a učinil celou věc, pak jste připraveni k výběru programu půjček, což představuje obrovské množství. Co byste rozhodnout o přijímání rozhodnutí, ale většina si vybrat nejziskovější v současné situaci řešit. K tomu je třeba zvážit zvláště důležitá kritéria, podle kterých různých hypotečních programů:

Komise nezvěstná v základním kurzu a dodatečných poplatků znaku (pro vydání, služba, bankovní výpisy a tak dále);
Délka doby banka pro posouzení vaší žádosti. Jedná se o velmi důležitý ukazatel, s ohledem na tempo zhodnocování majetku;
Let určený pro úplné splacení. Měsíční splátka podíl se zvyšuje s klesající dlouhodobou půjčku;
Částka, kterou banka vyžaduje jako zálohu. Toto číslo závisí na oceňování nemovitostí. Tam je praxe, že banka, odhadování tržní hodnotu bytu, nenabízí 100% z ceny jako zálohu, jako je tržní cenu jednoho milionu, a banka je mimo zabezpečenou 800 000 tedy svůj počáteční vklad ve výši přibližně 200 000 Hodnota nemůže být ve svůj prospěch až 70%. Ponechte si tuto skutečnost zvláštní pozornost.
Když se rozhodnout, co vyhovuje a co ne, můžete si vybrat program.

Některé velké české banky navrhovanou dobu hypotečního úvěru zajištěného ale nízkou cenou zástavy, na rozdíl od ostatních více měsíční platby, ale počáteční poplatek je stanoven na minimum.

Samozřejmě, že předtím, než začnete řešit tak důležitý a nákladné problémy, často je třeba konzultovat kompetentního zdroje a analyzovat jejich finanční možnosti a nabídky bank z hypotečních úvěrů ve vaší oblasti.