Úvěr proti majetku. Požadavky na dlužníka a půjčky.


Vydáno: 14.09.2016 | Aktualizace: 14.09.2016

Úvěr proti majetku - je program, který umožňuje, aby úvěr bez dokládání příjmů jedné ze stran dohody. Výše úvěru, který dostane spotřebitele závisí na hodnotě zastavené nemovitosti. Mohlo by to být auto, cenné papíry, nemovitosti a další. V případě, že dlužník nesplní své platební povinnosti, zastavené nemovitosti přechází na hypotéční věřitel je banka.


Jedna verze zastavené nemovitosti - klíč komerčních nemovitostí, které často se uchýlil k malým firmám.

Někdy se tento typ resort úvěrové dlužníky s špatnou úvěrovou historií, takže banka může kompenzovat rizika platební neschopnosti zákazníka.

Požadavky na dlužníka obecně neliší od požadavků spojených s jiným typem úvěru. Se liší pouze několik odstínů, takže například, věk dlužník musí být 21 a výše. Dlužník by měl mít čistý trestní rejstřík, musí být občanem země a musí být registrována na území zastupitelských úřadů.

Do zástavy nemovitost stejně musí splňovat určité požadavky, jako je například likvidity, který umožňuje rychle prodat pozemek nebo prostory a za dobrou cenu. Finanční hodnota by měla být vhodná. Je třeba poznamenat, že to může být nejen plné prostoru, ale i částice, které jsou ve vlastnictví klienta. To může být pozemek, vil a příměstské výstavby, která zahrnuje také kategorii nemovitostí.

Další závažná požadavkem zástavou nemovitosti - je její hodnota by neměla být menší než půjčky, než 20 procent. Čím vyšší je rozdíl v množství, tím větší je pravděpodobnost, že banka bude poskytovat požadovanou výši úvěru.

Je třeba poznamenat, že navzdory skutečnosti, že dlužník dává jako zástavu nemovitosti, je zatím zlikvidovat. To, že se může nacházet v zastavené místě, ho mohou půjčit od toho, co se může dostat určité množství příjmu. A tyto příjmy může jít splácet jistinu nebo její část dluhu z úvěru. Ale to všechno může být provedeno pouze se souhlasem banky.

Tradičně, zpracování hypotečních úvěrů se konala v kanceláři banky podle standardního postupu. Spíše mít potřebu nezávislého ocenění a pojištění nemovitosti. Veškeré náklady tohoto typu zaplatí dlužník.

Každá banka své vlastní zvláštní podmínky pro úvěru zajištěného nemovitostí. Například, některé z nich jsou loajální k jejich daňové poplatníky, a tam jsou, v souladu s dohodou které potřebují pouze 3 krát po lhůtě splatnosti splátky Lhůta a bytu, které bylo přijato hypotéku, odnést bez ohledu na to, kolik lidí tam je napsáno, že život dlužníka a finančních obtíží, a to iv případě, že jsou registrované malé děti.

Zástavní právo k nemovitosti může dát přednost věřitele v podobě nižších sazeb na půjčky, což je velmi výnosné, protože nejčastěji se jedná o poměrně velké množství.