Úvěr pro vrácení podnikání mimo zákon


Vydáno: 19.01.2017

Alespoň jednou v životě, každý se snaží dostat úvěr - na nákup strojů, opravy, platit za provoz, školení a jiných potřeb. Mnoho českých bank poskytovat úvěry. Ale někteří odmítají z různých důvodů. Ti, kteří odmítli, zkusit jiné způsoby, jak si půjčit peníze.

Úvěr pro vrácení pracuje na principu "To mi - budu" a je to podvod.
Takže okamžitě říci, že atraktivní nabídky, jako je "bezproblémových úvěrů na některé částky mohou za příznivých podmínek" - je:

- Pravidelné podvodům;
- Něco nezákonné.

A to jak ve skutečnosti, docela možné. Pak vyvstává otázka: jaký je smysl pro podobné reklamě, pokud si půjčit peníze dát nikdo se děje? Pokud existuje druhá možnost, pak je situace ještě horší, a to zejména u těch, kteří již využívají podobný návrh, jak úvěru na vrácení - protiprávního úkonu, který se trestá podle zákona. Je třeba vypracovat o tom, proč tyto půjčky jsou nezákonné a že takové vrácení zpět.

Začněme s ním. Tzv překážka odměnou, že úředník obdrží za účelem poskytnutí služby, v tomto případě poskytnutí úvěru. Na první pohled nic není zločinec, ale je to jen na první pohled. Za prvé, tato služba stojí hodně. Samozřejmě, že to není úrokové platby do banky, jakož i investice do kapsy osoby, kteří souhlasili, aby se vyhnula postupy schválené úvěr. Jinými slovy, který si přeje získat úvěr osoba zaplatí kreditní oddělení zaměstnance (aniž by to jakkoliv!) Peníze jako záruka úvěru. Je samozřejmé, že každá taková osoba požádá, abych tak řekl, neformálně, znamená, že právní způsob, jak získat úvěr se mu nepodařilo.
Za druhé, v případě, že bankovní úředník odmítl připsat dlužníka, aby měl dobrý důvod. Většina bank odmítnout úvěr potenciálních dlužníků, pokud:

- Nemají dostatečnou finanční podporu (příliš málo plat, důchod a nemá oficiální zdroj příjmů);

- Tam je zpoždění z předchozích půjček nebo jsou vynikající.

Ve skutečnosti, důvody pro odmítnutí úvěru lze nalézt přetékají - to by toužit jen. A banky odmítají poskytovat úvěry, s žádným vysvětlením. Úvěrová potřebuje. Že řešení tohoto dilematu pro hotovostní odměnu a pomáhá "koupil" pracovníkem banky. Přirozeně, činí tak nelegálně - na základě padělaných dokladů (potvrzení příjmu, pracovní knihy, atd.). Platba za tyto "služby" často závisí na velikosti úvěru. To v podstatě je vrácení, že úvěrová oddělení zaměstnanec nebo jiný zaměstnanec banky pomáhá získat úvěr, a dlužník je rozdělen nově mu peníze.

Je-li zaměstnanec banky, který souhlasil dát úvěr, aby se vyhnula obecná pravidla by úředník, který byl ve veřejné správě, jeho jednání kvalifikováno jako úplatek. A to je zaměstnanec banky, obdařen správních funkcí, využívá svých pravomocí nesouhlasí organizace, ve kterém pracují, a pro jejich vlastní. A ještě jedna osoba, která musí být zapojena do těchto systémů posuvných - prostředníka, který zprostředkovává úvěry a rádoby dlužník. Přirozeně, on také potřebuje značné odměnu za své zprostředkovatelské "služby".

Dalším bodem, který by stál na doraz - známky úvěr s nezdar. Šéf mezi nimi - zaměstnanec banky věděli o problémech klientských dokumentů a ignoroval skutečnost, že vědomě vydávání rizikových úvěrů.

Mimochodem, často s útlumu půjček přijata opatření na jejich návrat. V takových případech ve skutečnosti existuje úvěrového podvodu. Mimochodem, nejen z černých úvěrových makléřů, kteří jsou slabým článkem v bankovním systému, tedy mírný pracovník a nabídl mu vrata schéma nebo předloží padělané doklady k zákazníkovi banky k získání úvěru. Podvodníci považován sám dlužník, protože jeho jméno je uvedeno v dokumentech, které jí vydaly úvěr. Makléř ... jen se snaží dokázat, po jeho zapojení do takovým půjčováním, protože se obvykle nikdy podepsal jakékoliv dokumenty.

Jak můžete vidět, úvěry pro vrácení zpět - je to zlo, které by neměly nastat za jakékoliv, a to i těch nejobtížnějších podmínkách, protože důsledky mohou být velmi smutný.