Úvěr podíl v oblasti nemovitostí


Vydáno: 10.01.2017

Co osoba, která naléhavě potřebuje půjčku, ale jiné zajištění, s výjimkou akcií v bytě, nemůže poskytnout? Více nedávno, před několika lety, taková situace může zdát beznadějná. České banky nechtěl zahrávat s hypotékami. Ale v průběhu doby, finanční instituce věnovat pozornost skutečnosti, že tato půjčka by bylo velmi zajímavé služby svým klientům a začal získávat popularitu.

Nyní získat úvěr zajištěný akcií s nemovitostmi je poměrně snadné.

Při vydávání těchto půjček, finanční instituce často vyžadují potvrzení příjmu a vydávat tyto půjčky i pro zákazníky s ne nejvíce brilantní úvěrovou historií.

Navzdory tomu, že pro získání úvěru na základě podobného zástavy nad skutečnou potřebu pochopit, že banka nebude zástavy žádný majetek. Velikost částic do nemovitostí mohou být různé a pokud jeden vlastní 2 pokoje ve třípokojovém bytě, druhá může patřit k 1/20 podílu na třípokojový. Přirozeně, poskytnout úvěr na dlužníkovi, který vlastní 1/20 podíl, banka nebude.

Při rozhodování o tom, co dát zákazníkovi úvěr, bude finanční instituce posuzovat nejen sdílet bytu, ale stejný bytový dům, ve kterém se nachází, oblast a mnoho dalších faktorů. Potenciální dlužníci budou také investovat do jejich vlastních nemovitostí odhadce, který pomůže, aby banka mohla vypočítat skutečnou hodnotu objektu. Banka nebude riskovat a dát zelenou úvěru, pokud se domnívá, že majetek je prodejný.

Chcete-li dlužník mohl položit svůj podíl v bance, bude potřebovat písemný souhlas, notářsky ověřené, od všech ostatních spoluvlastníků bytu. V případě výpadku alespoň jednoho z nich, s myšlenkou úvěru můžete rozloučit.

Pro podání své žádosti do banky, je třeba poskytnout potřebné instituce uchovává doklady o finančních, například - osvědčení o vlastnictví, informace vztahující se k počtu registrovaných osob, které musí být rovněž uvedeno jejich věku, držitele pasu a jiný pravý - doklady o zřízení.

Samozřejmě, že otázka realitní úvěru akcii spíše riskantní pro banku. To je důvod, proč finanční instituce s mnohem ochotnější poskytovat půjčky v případech, kdy dlužník, jako vlastník akcií, chce koupit všechny ostatní částice v bytě. Ukazuje se, že banka vydává úvěr na koupi zbývajícího podílu a neprodleně přijme slib bytu úplně.