Úvěr nebo proti němu, jak řešit finanční problémy autem?


Vydáno: 19.01.2017

Každý, kdo se mohou ocitnout v obtížné finanční situaci v době, kdy jsou peníze naléhavě zapotřebí. V případě, že vlastní auto tento problém lze snadno vyřešit.

Dnes mnoho české banky nabízejí obrovské množství úvěrových programů, pokud jde o převodu vozidla na kauci. Principem této spolupráce je následující. Potřebujete, aby se úvěr zajištěný automobilem, klient obdrží od banky požadovanou částku peněz na úvěr, opouštět své vozidlo ve speciálním parkovišti. To znamená, že dlužník zajišťuje, že úvěr peníze budou vráceny do banky.

Auto úvěry jsou nazývány ničím jiným než půjčky proti vašeho vozu. Získat peníze tímto způsobem není nijak složité. Při absenci front v bance, jak to udělat jen na hodinu přes následující:

- Vyplňte dotazník v bance;
- Předloží všechny potřebné dokumenty zaměstnanec finanční instituce;
- Provádět výzkum vozidlo zkontrolovat poškození (provádí odhadce);
- Určete částku úvěru na základě analýzy vozu;
- Uzavřít dohodu o půjčce s bankovní organizace;
- Chcete-li akt vysílací / přijímací ve vozidle s údajem o jeho výkonu;
- Odeslání auto na parkovišti, které je hlídané;
- Získat určitou částku peněz.

Typicky, termín takového úvěru je jeden měsíc. Ale pokud si chcete party doba může být prodloužena, nebo alternativně snížena. Úrokové sazby z těchto úvěrů na oplátku také stanovena na základě výsledků analýzy charakteristik vozidla. V tomto případě velkých možností důležitosti následující:

- Model poptávkou;
- Vzdálenost vozidla;
- Rok stroj atd.

To je více populární vaše vozidlo v současných tržních podmínkách, tím nižší může být výše úvěrového úroku.

Pozoruhodné je, že finanční instituce v České republice jsou zdarma, aby se na bezpečnostním strojů zahraniční i tuzemské výroby. Hlavním požadavkem je, že vozidlo musí být v provozuschopném stavu. Stroje, které byly rozděleny nebo z nich získané nehody téměř jakýkoliv bankovní jsou akceptovány.

Vedle dokumentace o autě s úvěrem, může si vyžádat další dokumenty:

- Passport;
- Plná moc notářsky ověřené.

Tento dokument musí být originální, jak skenů a fotokopie, a to i notářsky ověřený, nelze považovat za zaměstnance finančních institucí pro vydání potenciálního dlužníka úvěr.