Úvěr bez pojištění


Vydáno: 13.01.2017

Přesto, že vstoupil v platnost zákon o spotřebitelském úvěru, většina z bankovních úvěrů jsou stále vydávány pouze společně s pojistnou smlouvou. Ale může se vzdát tak aktivně uložených bankéři služby? Nebo zákazník nemá šanci získat úvěr bez pojištění?

Jaká je podstata problému?

Pokud si klade za cíl dlužník vypracovat ziskové bankovní úvěr, před jeho návštěvou v kanceláři finanční instituce, měl by pochopit základní pojmy z navrženého úvěrového ji. Musí zjistit:

jaká bude úroková sazba;
nebo dát úvěr bez pojištění, v případě dobrovolného odmítnutí z něj;
jak se věci s možností komisí (návrhu smlouvy, hotovost, vedení účtu, a tak dále. p.).
Tato informace je možné snadno vyzvednout na internetu. Kromě toho by se neměla zaměřovat pouze na oficiálních stránkách banky, ale na různých fórech, kde každý den, vaše mysl a sdílení zkušeností stovky aktivních dlužníků.

Takže určitě půjčky bez provize a pojištění - mýtus? A proč bankéři chovat tímto způsobem?

Bohužel, ta věc nenasytnost jednotlivých bank. Některé z nich, které mají dohodu o spolupráci s konkrétním pojistitelem pro jednotlivé politiky prodal mu dostat dobrou míru. Jiní jsou zcela spojen s pojišťovnami, takže vše očekávaný zisk skutečně snaží na kapse. A kdo z nich uvolní další peníze?

Svérázný rukojmí jsou úvěrové manažeři. Po obdržení instrukce od vedení, které důsledně nabízet pojištění pro všechny své zákazníky. Ti, kteří opouští její poradci chybí banální, které doplňují své kreditní profily nejsou pravdivé informace, "žadatel byl nervózní a choval špatně", "klient přišel opilý" a tak dále. A to přijít PA, nebo nemohou, protože jejich platu ve skutečnosti závisí na výši tržeb.

Přesto chtěl vzít úvěr bez pojištění?

Na rozdíl od všeobecného mínění mas, většina českých bank, dlužníků správná volba není zbaven. Teprve nyní, že nabízejí alternativu k bankéři?

Jak praxe ukazuje, není nejziskovější. Pokud dlužník odmítne koupit pojištění, bude muset pojistit rizika jejich vlastní banky. Ale tato pomoc bude nazýván jedinečný úroková sazba, kterou věřitel jednostranně zvýšit nejméně o 2-4 body.

Co se nakonec ukázaly být ziskový - získat úvěr bez provize a pojištění nebo získat úvěr na začátku bankovních uvedl podmínkách - na otázku nejednoznačné. Ale v každém případě, že úvěrová instituce obdrží svůj příjem, a dlužník schváleny pro půjčku bude muset zaplatit málo.

Tam je, mimochodem, další zajímavý bod. Zatímco osobní pojistné právo vylučuje pojistné zajištění povinný postup. Ukazuje se, že jakýkoli obchod nebo expresní pron nezajištěný spotřebitelský úvěr bez problému pojištění je stále ještě možné, ale konvenční auto úvěr nebo hypotéka - to nic není.

málo konkrétních

Tak, jak jsme se dozvěděli výše, vzít hotovostní úvěr bez pojištění je možné pouze zvýšením základní sazby. V jiných zřeknutí se. Ale jsou všechny banky zveřejňovat tyto informace?
Tím, úrokové sazby a další podmínky z úvěrů, které mají - je banka z uvedených podmínek, nejsou na odchodu. Ale s pojištěním, řekli, existuje mnoho problémů. Někteří si stěžují, že banka údajně pojištění uložena otevřeně, jiní rozzlobený a dělal, že bez předchozího souhlasu nákupu manažerů politiky banky nepřijala dokumenty. Nevěř jim dostatečný důvod.

Co když banka nedá úvěr bez pojištění? Průvodce po akci Pokud bankéři důrazně doporučujeme sjednat pojištění v žádném případě nešel s nimi do konfrontace. Místo toho, lépe pochopeny a bude dát svůj souhlas s uzavřením pojistné smlouvy. Nebojte se nákladné, protože V důsledku toho se neotáčí. Zákon v tomto případě na vaší straně, a pokud nechcete ztrácet čas, budeme snadno pochopit s některou z bank nevydávají úvěr bez pojištění a ukládat své služby, bez ohledu na mínění zákazníků. Podpisem úvěrové smlouvy a dostat své ruce na deklarovaného množství Nezapomeňte si vyzvednout správce pojištění (nebo dvě zásady v případě, že banka uložit více a pojištění proti ztrátě práce). Návratu domů, odstraňte ji s několika kopiích, a zároveň hledat na internetu oficiální údaje byly pojištěné organizace. Druhý den, napsat prohlášení adresované generálnímu řediteli pojišťovny, která jasně najít své přání ukončit smlouvu "z důvodu nedostatku potřeby pojišťovacích služeb." Nezapomeňte uvést v počtu aplikací a datum uzavření pojistné smlouvy. A v každém případě ponechat podrobnosti svého úvěrového účtu připsána ve své bance.