Úskalí kreditní karty


Vydáno: 28.11.2016

V dnešní České republice na trhu kreditních karet je obrovský a rozmanitý. Je snadno a rychle proveden jako přes internet a na pobočkách bank. Limit kreditní karty závisí na vašem příjmu fyzických osob. Při výběru kreditní karty by měli věnovat pozornost:
1. lhůta. To je doba, během níž nelze použít finanční prostředky, aniž by zaznamenala zájem. Obvykle to je 30 až 60 dní. S dobou odkladu, banky používají různé triky. Například lhůta může být použit pouze tím, že koupí některé druhy zboží obvykle nejsou v poptávce. Také je třeba zdůraznit, jaké fázi je účinná doba odkladu od obdržení peněz nebo karet. Některé kreditní karty lhůta je platná pouze pro jeden nákup, a druhý je pryč, pokud se vám nepodaří splatit dluh při prvním nákupu.
2. Komise. Nejčastěji bude banka trvat procento pro službu. Ale také se stává, že stanovený poplatek za výběr hotovosti prostřednictvím bankomatu. K dispozici jsou měsíční platby na splacení dluhu. 3. Sankce. V případě nezaplacení měsíční platby, bude banka účtovat penále ve výši 10% z dlužné částky. Vstupem do úvěrové smlouvy poznámkou, mnoho bank ukázaly, že banka nenese odpovědnost v případě ztráty platební karty, a to iv případě, že jste jej již řečeno, do banky. Snažte se pozorně zkoumat smlouva o úvěru z kreditní karty je vytvořen pro vás potíží.