Úroky z úvěrů svátky


Vydáno: 24.07.2017 | Aktualizace: 24.07.2017

V květnu společnost Stachi Tommy vstoupil na finanční trh s ojedinělou nabídkou. Tento návrh vyplývá, že zákazníci této společnosti budou kompenzovány procent všech back-li řádně splácet úvěr v předstihu a před uplynutím doby uhradit třetí splátku.

Úrokové slavnosti jsou společnosti, se konala v období od 15. do 07/31/2017. Nejedná se o první „velkorysý“ nabídka od společnosti. Aktuální akce je třetí, poslední dva byly v květnu tohoto roku. Možnost získat úvěr na cokoliv, který může být splacen předčasně bez poplatku, stejně jako získat placené úroky zpět, jsou velmi zajímavé.

„Do dvou měsíců od události, budeme poskytovat zákazníkům téměř dvakrát tolik úvěrů než v předchozím srovnatelném období. Zájem o akci předčil všechna naše očekávání, „říká Robin Stransky, marketingový manažer Tommy Stachi, což je česká společnost s tradicí třináct let a poskytuje svým zákazníkům spolehlivé úvěru.

„Akce se vztahuje k Easy-úvěr ve výši 5 000 $ až 150 000 Kč, a některé úroků se vrátíš, pokud jste splatit úvěr předčasně. Za předpokladu, že jsou pravidelně věnovat tohle, „říká Robin Stransky.

Klient obdrží úvěr s 0% úrokem, a to je platit pouze náklady správního poplatku, který je v souladu s výše úvěru v rozmezí od 150 do 550 Kč měsíčně. Tento návrh je určen především k financování potřeb lidí, kteří očekávají, že stálý příjem. Z této částky budou schopni splácet úvěr.

„Naše statistiky ukazují, že zákazníci vzít si úvěr s 0% zájmu o prázdninách, ale i na jiných cestách, kteří potřebují úvěry. Někteří lidé používají naše výrobky, jak získat prostředky na nákup domácích spotřebičů. Většina zákazníků, což je o více než polovinu, řeší opožděné placení úroků z výstupních problémů mezd a náhlých výdajů, včetně například nejrůznější opravy domácích spotřebičů, „- řekl manažer.