UniCredit Bank český bankovní instalace kiosků v nákupních centrech.


Vydáno: 24.08.2016

Česká UniCredit Bank testuje novou formu zákaznického servisu - pomocí speciálních stáncích umístěných v přeplněných oblastech. První dva bankovní kiosek se nachází v nákupním centru v Praze Letňany a Nákupní centrum Mlýny slovenské Nitře.

Základním službám, jako body budou rychlá spotřebitele a mikroúvěry, tiskové služby banky.

"Abychom uspěli v maloobchodním podnikání, musíte být co nejblíže zákazníkům, které nabízejí rychlé a cenově dostupné produkty," - uvedl šéf maloobchodních služeb UniCredit Bank Giovanni Guido s tím, že všechny úvěry bude formovat online - bez papírových kopií ,

V testovacích kiosky, zatímco zákazníci jsou nabízeny objem úvěrů ve výši 10 tis. Kroons (370 eur) do výše 1 milionu eur (37.000. EUR) po dobu 12 až 84 měsíců o 4,9% ročně. Také v kioscích, které na rozdíl od úřady práce 7 dní v týdnu, můžete otevřít běžný účet.

Nyní banka má 151 plných poboček v České republice a 74 - na Slovensku. Nicméně, dále rozšiřovat síť UniCredit Bank neplánuje, protože se rozhodl zaměřit se na on-line služeb a nové formy zákaznických služeb, mimo jiné prostřednictvím mini-office.
český
Похожие слова
Český, český ráj
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужб