Tyto různé úvěry na bydlení


Vydáno: 14.02.2017

Hypotéka je považován za jeden z nejoblíbenějších půjček v České republice. To není překvapivé, protože ceny nemovitostí neustále roste, ale příjem českých občanů nemají čas pro ně. Mezitím většina úvěry na bydlení může být také jiný, jako oba majetku a osob, kteří si ji koupili, liší mezi sebou. Znát specifika každého z hypotečních nabídek, žadatel si může vybrat pro sebe tu nejlepší možnost.

Úvěry na bydlení, který je postaven, a dokonce jen snížené

Za prvé, je třeba poznamenat, že všechny rezidenčních nemovitostí se dělí na primární a sekundární. U každého z nich je samostatný hypoteční programu. Primárním nemovitostí souvisí a který nebyl nikdo jiný v majetku. Často je označován i bytová výstavba. Mezitím, úvěry na bydlení, který se redukuje pouze banky jsou považovány za riskantní, protože vývojář může být nespolehlivé a neprošel objekt v čase. Tak takové půjčky jsou vyšší ceny do vesmíru do bytu. Kromě toho nyní mnoho české banky mají samy uzavírat dohody s vývojáři, aby byla zajištěna jejich spolehlivost.

Sekundární nemovitosti, ve kterém někdo žije, na první pohled vypadá mnohem spolehlivější než originál. Je však také není tak jednoduché. Někdy bývalí majitelé začínají žalovat dlužníka, prohlašovat, že on nelegálně převzal bydlení. Takže když uděláte hypotéku na takové nemovitosti, banky často vyžadují vydat pojištění vlastnického titulu. Když se vydá dlužník, věřitel může být klidný, a to iv případě, že dlužník a zbaven práva k bytu, peníze, že obdrží od pojišťovny. Bohužel, v těchto situacích dlužník zůstává jediným poškozený, a ztrátou bydlení, a investoval do it peněz.
Hypotéky na obytné budovy

Jeden by se měly dotýkat na hypotečních domů v soukromém sektoru. Tyto úvěry více znepokojující, pokud jde o přijímání, jako seznam dokladů vyžadovaných od dlužníka, aktualizované papíry na parcelace. Nicméně, míra selhání v této hypotéky je velmi vysoká. Co banka nedrží oblast, kde se nemovitost nachází, země, kde je dům postaven poté, co byl v soudních sporech. Všechny tyto důvody jsou tlačí věřitele k přijetí negativního rozhodnutí.

Podobná situace je s výstavbou soukromém sektoru. S cílem získat hypotéku pro tyto účely, žadatelé budou muset provést před zahájením výstavby projektu a získat povolení k jeho provedení nezbytných orgánů. Nicméně, dlužník musí zaplatit velmi blízký 30% z celkové konstrukce.

Opět v oblasti kreditních nákupů soukromých domech či vybudování velmi akutní problém likvidity údajné zajištění. U finančních institucí likvidní aktiva bude považován ten, který je umístěn ve velkém městě nebo jeho blízkosti. Kromě toho, že je důležité kladen na dostupnost infrastruktury na místě, aby bylo osady.
Výjimky v klasické hypotéky

Klasické hypotéky bytů v výškových budovách mohou mít také své vlastní specifika. Například, některé banky mají možnost navrhnout úvěry na bydlení bez formálního potvrzení o příjmu. Tento úvěr se mohou spolehnout na lidí, kteří pracují nelegálně. V současné době v České republice byly programy hypotéka bez placení dolů, ale nyní tyto odešel. Nechte 10%, ale dlužník stejně bude muset zaplatit za byt sám.

Nemůžete zapomenout na všechny druhy zvýhodněných programů určených pro znevýhodněné skupiny - učitelé, rodiny s mnoha dětmi, vědců a armádě. Jsou to vůbec možné pomoci splácet úvěry na bydlení bude poskytovat státní dotace se seznamem nebo započtení roční míry úvěru.